Układ ma łagodnie pozytywne nastawienie, ale relacja zysku do ryzyka nie jest wystarczająco klarowna, aby działać agresywnie.
Dla obecnego reżimu Spokojna hossa najlepiej dopasowane podejście to Podążanie za trendem / kupowanie spadków. Warunki trendu są konstruktywne, a zmienność pozostaje ograniczona, co zwykle sprzyja podążaniu za ruchem w górę i szukaniu cofnięć zamiast grze przeciwko sile.
Poziomy wsparcia i oporu The Night Riders wskazują kluczowe strefy kursu, w których kupujący i sprzedający są najbardziej aktywni. Ta sekcja pomaga identyfikować prawdopodobne obszary wybicia, wsparcie przy cofnięciach, opór powyżej kursu oraz bieżący zakres handlu, aby ocenić kontynuację trendu, ryzyko odwrócenia i krótkoterminowy kierunek kursu kryptowaluty.
| Poziom | Strefa | Siła |
|---|---|---|
| Wsparcie 1 | zł0.0₆3326 - zł0.0₆3347 | |
| Wsparcie 2 | zł0.0₆3110 - zł0.0₆3132 | |
| Wsparcie 3 | zł0.0₆3031 - zł0.0₆3071 | |
| Wsparcie 4 | zł0.0₆2977 - zł0.0₆2998 | |
| Opór 1 | zł0.0₆4007 - zł0.0₆4029 | |
| Opór 2 | zł0.0₆5053 - zł0.0₆5096 | |
| Opór 3 | zł0.0₆5226 - zł0.0₆5248 | |
| Opór 4 | zł0.0₆5848 - zł0.0₆5869 |
TNR pokonuje strefę oporu przy zł0.0₆4007 - zł0.0₆4029 i utrzymuje się powyżej niej. Wzmocniłoby to scenariusz wybicia i przeniosło uwagę na zł0.0₆5053 - zł0.0₆5096.
TNR traci strefę wsparcia przy zł0.0₆3326 - zł0.0₆3347. Osłabiłoby to układ i otworzyło drogę w kierunku zł0.0₆3110 - zł0.0₆3132.
TNR nadal handluje między zł0.0₆3347 a zł0.0₆4007. W takim przypadku warunki handlu w przedziale pozostają aktywne.
Wskaźniki techniczne pomagają podsumować trend, momentum, zmienność i kluczowe poziomy kursu. Nie powinny być używane w oderwaniu od innych danych, ale mogą pomóc określić, czy moneta znajduje się w trendzie, porusza się w przedziale, jest nadmiernie rozciągnięta albo zbliża się do ważnego poziomu wsparcia lub oporu.
| Wskaźnik | Wartość | Sygnał | Interpretacja |
|---|---|---|---|
| SMA50 | zł0.0₆3516 | Byczy | TNR jest notowany powyżej 50-dniowej średniej. |
| SMA200 | zł0.0₆3660 | Byczy | TNR pozostaje powyżej długoterminowej linii trendu. |
| EMA50 | zł0.0₆3604 | Byczy | TNR utrzymuje się powyżej 50-dniowej średniej wykładniczej, co wspiera ostatni trend. |
| EMA200 | zł0.0₆3848 | Niedźwiedzi | TNR jest poniżej 200-dniowej średniej wykładniczej, co utrzymuje presję na strukturę długoterminową. |
| RSI (14) | 44.50 | Neutralny | RSI (14) wynosi 44.50, co utrzymuje momentum w zrównoważonym zakresie. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Wyprzedany | Stoch RSI (14) jest niski i wynosi 0.00, co pokazuje, że momentum zbliża się do ostatniego dolnego ekstremum. |
| MACD | 0.0₉7472 | Niedźwiedzi | MACD jest poniżej swojej linii sygnału. |
| ATR | 0.5780% | Spokojny | Zmienność jest poniżej swojej 180-dniowej mediany. |
| VWMA | zł0.0₆3939 | Niedźwiedzi | Kurs jest poniżej średniej ważonej wolumenem. |
| Commodity Channel Index (20) | -89.61 | Neutralny | CCI (20) wynosi -89.61, co utrzymuje kurs względnie blisko jego ostatniej średniej. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | zł-3.014e-9 | Niedźwiedzi | Awesome Oscillator jest poniżej zera i wynosi zł-3.014e-9, co wspiera niedźwiedzie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -97.31 | Wyprzedany | Williams Percent Range (14) jest blisko dolnej granicy ostatniego zakresu i wynosi -97.31. |
| Bull Bear Power (13) | zł-7.180e-9 | Niedźwiedzi | Bull Bear Power (13) jest ujemny i wynosi zł-7.180e-9, co sugeruje, że sprzedający kontrolują kurs względem bazowej EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 43.24 | Neutralny | Ultimate Oscillator wynosi 43.24, co sugeruje, że momentum jest zrównoważone w jego krótkich, średnich i długich oknach. |
| Hull Moving Average (9) | zł0.0₆3708 | Byczy | TNR jest notowany powyżej Hull Moving Average (9), co wspiera trend krótkoterminowy. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | zł0.0₆3867 | Niedźwiedzi | TNR jest notowany poniżej linii bazowej Ichimoku, co wskazuje na słabszą strukturę. |
W ciągu ostatnich 7 dni kurs The Night Riders był najsilniej dodatnio skorelowany z kursem Decred (DCR), TRON (TRX), JUST (JST), Gnosis (GNO) and Cronos (CRO) i najsilniej ujemnie skorelowany z kursem Celestia (TIA), StarkNet (STRK), Conflux (CFX), Aerodrome Finance (AERO) and Aptos (APT).
| Nazwa | Korelacja |
|---|---|
| Decred | 0.732 |
| TRON | 0.624 |
| JUST | 0.521 |
| Gnosis | 0.518 |
| Cronos | 0.443 |
| Nazwa | Korelacja |
|---|---|
| Celestia | -0.922 |
| StarkNet | -0.892 |
| Conflux | -0.880 |
| Aerodrome Finance | -0.865 |
| Aptos | -0.697 |
Kurs The Night Riders jest ujemnie skorelowany z 10 największymi monetami według kapitalizacji rynkowej, o wartości -0.105, z wyłączeniem Tether (USDT), oraz dodatnio skorelowany ze 100 największymi monetami według kapitalizacji rynkowej, z wyłączeniem wszystkich stablecoinów, o wartości 0.029. Waluty dodatnio skorelowane z The Night Riders wskazują, że ruch jednej z nich ma statystycznie istotną wagę w prowadzeniu drugiej w tym samym kierunku. W przypadku walut ujemnie skorelowanych z The Night Riders, ruch The Night Riders w jednym kierunku przekładałby się na ruch ujemnie skorelowanej monety w przeciwnym kierunku.



