Aktywo wygląda technicznie konstruktywnie, ale bieżąca jakość wejścia nie jest idealna.
Dla obecnego reżimu Spokojna hossa najlepiej dopasowane podejście to Podążanie za trendem / kupowanie spadków. Warunki trendu są konstruktywne, a zmienność pozostaje ograniczona, co zwykle sprzyja podążaniu za ruchem w górę i szukaniu cofnięć zamiast grze przeciwko sile.
Poziomy wsparcia i oporu Save wskazują kluczowe strefy kursu, w których kupujący i sprzedający są najbardziej aktywni. Ta sekcja pomaga identyfikować prawdopodobne obszary wybicia, wsparcie przy cofnięciach, opór powyżej kursu oraz bieżący zakres handlu, aby ocenić kontynuację trendu, ryzyko odwrócenia i krótkoterminowy kierunek kursu kryptowaluty.
| Poziom | Strefa | Siła |
|---|---|---|
| Wsparcie 1 | zł0.6962 - zł0.6997 | |
| Wsparcie 2 | zł0.6887 - zł0.6922 | |
| Wsparcie 3 | zł0.6683 - zł0.6718 | |
| Wsparcie 4 | zł0.6311 - zł0.6368 | |
| Opór 1 | zł0.7334 - zł0.7369 | |
| Opór 2 | zł0.7528 - zł0.7583 | |
| Opór 3 | zł0.7858 - zł0.7893 | |
| Opór 4 | zł0.8187 - zł0.8222 |
SAVE pokonuje strefę oporu przy zł0.7334 - zł0.7369 i utrzymuje się powyżej niej. Wzmocniłoby to scenariusz wybicia i przeniosło uwagę na zł0.7528 - zł0.7583.
SAVE traci strefę wsparcia przy zł0.6962 - zł0.6997. Osłabiłoby to układ i otworzyło drogę w kierunku zł0.6887 - zł0.6922.
SAVE nadal handluje między zł0.6997 a zł0.7334. W takim przypadku warunki handlu w przedziale pozostają aktywne.
Wskaźniki techniczne pomagają podsumować trend, momentum, zmienność i kluczowe poziomy kursu. Nie powinny być używane w oderwaniu od innych danych, ale mogą pomóc określić, czy moneta znajduje się w trendzie, porusza się w przedziale, jest nadmiernie rozciągnięta albo zbliża się do ważnego poziomu wsparcia lub oporu.
| Wskaźnik | Wartość | Sygnał | Interpretacja |
|---|---|---|---|
| SMA50 | zł0.7073 | Byczy | SAVE jest notowany powyżej 50-dniowej średniej. |
| SMA200 | zł0.6013 | Byczy | SAVE pozostaje powyżej długoterminowej linii trendu. |
| EMA50 | zł0.7042 | Byczy | SAVE utrzymuje się powyżej 50-dniowej średniej wykładniczej, co wspiera ostatni trend. |
| EMA200 | zł0.6483 | Byczy | SAVE jest powyżej 200-dniowej średniej wykładniczej, co utrzymuje konstruktywną strukturę długoterminową. |
| RSI (14) | 42.54 | Neutralny | RSI (14) wynosi 42.54, co utrzymuje momentum w zrównoważonym zakresie. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Wyprzedany | Stoch RSI (14) jest niski i wynosi 0.00, co pokazuje, że momentum zbliża się do ostatniego dolnego ekstremum. |
| MACD | -0.001037 | Niedźwiedzi | MACD jest poniżej swojej linii sygnału. |
| ATR | 0.4888% | Spokojny | Zmienność jest poniżej swojej 180-dniowej mediany. |
| VWMA | zł0.7567 | Niedźwiedzi | Kurs jest poniżej średniej ważonej wolumenem. |
| Commodity Channel Index (20) | -88.83 | Neutralny | CCI (20) wynosi -88.83, co utrzymuje kurs względnie blisko jego ostatniej średniej. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | zł-0.03879 | Niedźwiedzi | Awesome Oscillator jest poniżej zera i wynosi zł-0.03879, co wspiera niedźwiedzie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -99.99 | Wyprzedany | Williams Percent Range (14) jest blisko dolnej granicy ostatniego zakresu i wynosi -99.99. |
| Bull Bear Power (13) | zł-0.01206 | Niedźwiedzi | Bull Bear Power (13) jest ujemny i wynosi zł-0.01206, co sugeruje, że sprzedający kontrolują kurs względem bazowej EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 5.09 | Wyprzedany | Ultimate Oscillator jest słaby i wynosi 5.09, co sugeruje, że spadkowe momentum w wielu interwałach może być rozciągnięte. |
| Hull Moving Average (9) | zł0.7125 | Byczy | SAVE jest notowany powyżej Hull Moving Average (9), co wspiera trend krótkoterminowy. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | zł0.7808 | Niedźwiedzi | SAVE jest notowany poniżej linii bazowej Ichimoku, co wskazuje na słabszą strukturę. |
W ciągu ostatnich 7 dni kurs Save był najsilniej dodatnio skorelowany z kursem Cronos (CRO), SPX6900 (SPX), Litecoin (LTC), XRP (XRP) and Pudgy Penguins (PENGU) i najsilniej ujemnie skorelowany z kursem StarkNet (STRK), Basic Attention Token (BAT), Beldex (BDX), Celestia (TIA) and Kaia (KAIA).
| Nazwa | Korelacja |
|---|---|
| Cronos | 0.881 |
| SPX6900 | 0.867 |
| Litecoin | 0.854 |
| XRP | 0.850 |
| Pudgy Penguins | 0.848 |
| Nazwa | Korelacja |
|---|---|
| StarkNet | -0.611 |
| Basic Attention Token | -0.585 |
| Beldex | -0.556 |
| Celestia | -0.554 |
| Kaia | -0.465 |
Kurs Save jest dodatnio skorelowany z 10 największymi monetami według kapitalizacji rynkowej, o wartości 0.148, z wyłączeniem Tether (USDT), oraz dodatnio skorelowany ze 100 największymi monetami według kapitalizacji rynkowej, z wyłączeniem wszystkich stablecoinów, o wartości 0.411. Waluty dodatnio skorelowane z Save wskazują, że ruch jednej z nich ma statystycznie istotną wagę w prowadzeniu drugiej w tym samym kierunku. W przypadku walut ujemnie skorelowanych z Save, ruch Save w jednym kierunku przekładałby się na ruch ujemnie skorelowanej monety w przeciwnym kierunku.



