Obraz PREDIC
PREDICPredicTools
zł0.001084
-0.14%
1D

PredicTools wykres kursu

test
Zakres 24 godz.
zł0.001084zł0.001084
Zakres 52 tyg.
zł0.001084zł0.02644
Zakres ATH i ATL
zł0.001084zł0.02644
Kapitalizacja rynkowa
#
zł0.00
W pełni rozwodniona kapitalizacja rynkowa
zł1.08M
Wolumen 24 godz.
#
zł0.00
ATH
zł0.02644 (-95.90%)
Data ATH
Jan 16, 2026
Kurs startowy
zł0.001084
Historyczne minimum
zł0.001084
Data ATL
Jan 29, 2026
Data wydania
-
Podaż w obiegu
-
Całkowita podaż
1.00B
Maks. podaż
1.00B
PredicTools Historyczne wyniki kursu
Zmiana1H24H7D1M3MYTD1Y3YALL
Obraz PREDIC
Obraz USD
PREDIC/USD
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
--
--
--
-94.30%
Obraz PREDIC
Obraz BTC
PREDIC/BTC
0.03%
1.63%
-2.35%
-18.73%
-23.66%
--
--
--
-93.14%
Obraz PREDIC
Obraz ETH
PREDIC/ETH
0.02%
1.98%
-0.55%
-22.20%
-36.32%
--
--
--
-92.28%
Obraz PREDIC
Obraz USDT
PREDIC/USDT
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
--
--
--
-94.30%

Kurs PredicTools w US dollar wzrósł o 0.00% w ciągu ostatniego 1 miesiąca. PREDIC jest w dół o -22.20% względem Ethereum i w dół o -18.73% względem Bitcoina w ciągu ostatniego 1 miesiąca.

Sentiment
neutral
0255075100
Wynik sentymentu odzwierciedla aktualne nastawienie inwestorów
Fear & Greed Index
 
0255075100
Indeks strachu i chciwości mierzy nastroje emocjonalne napędzające rynek
Prognoza 5-dniowa
0.00%

Kurs i wyniki

W ciągu ostatnich 24 godzin kurs PREDIC zmienił się o 0.00% i obecnie wykazuje trend wzrostowy, przy kursie zł0.001084.

PredicTools wykazał zmienność na poziomie 0.0₁₂1316% (bardzo niska) w ciągu ostatnich 30 dni. Zmienność to miara statystyczna używana do określania ryzyka danego aktywa. Ogólnie rzecz biorąc, im wyższa zmienność, tym bardziej ryzykowna jest inwestycja w dane aktywo. Zmienność poniżej 1% jest bardzo niska, 1–2% niska, 2–5% średnia, 5–10% wysoka, 10–20% bardzo wysoka, a powyżej 20% ekstremalnie wysoka.

Najwyższy kiedykolwiek odnotowany kurs PredicTools wyniósł zł0.02644 i został osiągnięty Jan 16, 2026. Z kolei najniższy odnotowany kurs wyniósł zł0.001084 i został osiągnięty Jan 29, 2026.

Obecnie 0.00% całkowitej podaży PredicTools znajduje się w obiegu, co odpowiada 0 tokenom z całkowitej podaży wynoszącej 1,000,000,000.

Kapitalizacja rynkowa i wolumen

Obecna kapitalizacja rynkowa PredicTools wynosi zł0.00, co daje mu pozycję 0 wśród wszystkich kryptowalut.

Kapitalizacja rynkowa PredicTools wynosząca zł0.00 stanowi 0.00% całkowitego rynku kryptowalut.

W ciągu ostatnich 24 godzin PREDIC odnotował wolumen obrotu zł0.00, co daje mu pozycję 0 wśród wszystkich kryptowalut.

AssetAbout.topExchangeByVolumeContent

PREDIC Inwestycje i trend rynkowy

AssetAbout.whereToBuyCoinContent

Gdybyś zainwestował 1000 USD w PREDIC, gdy po raz pierwszy rozpoczął handel Jan 16, 2026, Twoja inwestycja byłaby teraz warta około $57.00, co oznacza strata na poziomie -94%.

W ciągu ostatnich 30 dni PREDIC odnotował -1 zielonych dni i 31 czerwonych dni, co wskazuje na negatywny trend kursu.

Na podstawie wskaźników technicznych, takich jak Relative Strength Index (RSI), PREDIC ma obecnie wartość RSI równą 26.10, co wskazuje, że aktywo jest wyprzedane.
Tracker kursów kryptowalut CoinCheckupu
Łatwo śledź ponad 40 000 kursów krypto w czasie rzeczywistym.
Google Play Store link
4.3 • 10,000+ Oceny
Obraz aplikacji mobilnej