Aktywo wygląda technicznie konstruktywnie, ale bieżąca jakość wejścia nie jest idealna.
Dla obecnego reżimu Spokojna hossa najlepiej dopasowane podejście to Podążanie za trendem / kupowanie spadków. Warunki trendu są konstruktywne, a zmienność pozostaje ograniczona, co zwykle sprzyja podążaniu za ruchem w górę i szukaniu cofnięć zamiast grze przeciwko sile.
Poziomy wsparcia i oporu marcat maker wskazują kluczowe strefy kursu, w których kupujący i sprzedający są najbardziej aktywni. Ta sekcja pomaga identyfikować prawdopodobne obszary wybicia, wsparcie przy cofnięciach, opór powyżej kursu oraz bieżący zakres handlu, aby ocenić kontynuację trendu, ryzyko odwrócenia i krótkoterminowy kierunek kursu kryptowaluty.
| Poziom | Strefa | Siła |
|---|---|---|
| Wsparcie 1 | zł0.00001082 - zł0.00001135 | |
| Wsparcie 2 | zł0.0₅8667 - zł0.00001038 | |
| Wsparcie 3 | zł0.0₅7446 - zł0.0₅8390 | |
| Opór 1 | zł0.00001182 - zł0.00001235 | |
| Opór 2 | zł0.00001477 - zł0.00001530 | |
| Opór 3 | zł0.00002585 - zł0.00002638 | |
| Opór 4 | zł0.00002728 - zł0.00002781 |
MARCAT pokonuje strefę oporu przy zł0.00001182 - zł0.00001235 i utrzymuje się powyżej niej. Wzmocniłoby to scenariusz wybicia i przeniosło uwagę na zł0.00001477 - zł0.00001530.
MARCAT traci strefę wsparcia przy zł0.00001082 - zł0.00001135. Osłabiłoby to układ i otworzyło drogę w kierunku zł0.0₅8667 - zł0.00001038.
MARCAT nadal handluje między zł0.00001135 a zł0.00001182. W takim przypadku warunki handlu w przedziale pozostają aktywne.
Wskaźniki techniczne pomagają podsumować trend, momentum, zmienność i kluczowe poziomy kursu. Nie powinny być używane w oderwaniu od innych danych, ale mogą pomóc określić, czy moneta znajduje się w trendzie, porusza się w przedziale, jest nadmiernie rozciągnięta albo zbliża się do ważnego poziomu wsparcia lub oporu.
| Wskaźnik | Wartość | Sygnał | Interpretacja |
|---|---|---|---|
| SMA50 | zł0.00001120 | Byczy | MARCAT jest notowany powyżej 50-dniowej średniej. |
| SMA200 | zł0.0₅9303 | Byczy | MARCAT pozostaje powyżej długoterminowej linii trendu. |
| EMA50 | zł0.00001106 | Byczy | MARCAT utrzymuje się powyżej 50-dniowej średniej wykładniczej, co wspiera ostatni trend. |
| EMA200 | zł0.00001074 | Byczy | MARCAT jest powyżej 200-dniowej średniej wykładniczej, co utrzymuje konstruktywną strukturę długoterminową. |
| RSI (14) | 75.64 | Wykupiony | RSI (14) jest podwyższony i wynosi 75.64, co sugeruje, że momentum wzrostowe może być rozciągnięte. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Wyprzedany | Stoch RSI (14) jest niski i wynosi 0.00, co pokazuje, że momentum zbliża się do ostatniego dolnego ekstremum. |
| MACD | 0.0₇5078 | Niedźwiedzi | MACD jest poniżej swojej linii sygnału. |
| ATR | 0.00% | Spokojny | Zmienność jest poniżej swojej 180-dniowej mediany. |
| VWMA | zł0.00001181 | Niedźwiedzi | Kurs jest poniżej średniej ważonej wolumenem. |
| Commodity Channel Index (20) | -66.67 | Neutralny | CCI (20) wynosi -66.67, co utrzymuje kurs względnie blisko jego ostatniej średniej. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | zł0.0₆3012 | Byczy | Awesome Oscillator jest powyżej zera i wynosi zł0.0₆3012, co wspiera bycze momentum. |
| Williams Percent Range (14) | 0.00 | Wykupiony | Williams Percent Range (14) jest blisko górnej granicy ostatniego zakresu i wynosi 0.00. |
| Bull Bear Power (13) | zł0.0₇2120 | Byczy | Bull Bear Power (13) jest dodatni i wynosi zł0.0₇2120, co sugeruje, że kupujący kontrolują kurs względem bazowej EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 12.69 | Wyprzedany | Ultimate Oscillator jest słaby i wynosi 12.69, co sugeruje, że spadkowe momentum w wielu interwałach może być rozciągnięte. |
| Hull Moving Average (9) | zł0.00001181 | Byczy | MARCAT jest notowany powyżej Hull Moving Average (9), co wspiera trend krótkoterminowy. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | zł0.00001181 | Byczy | MARCAT jest notowany powyżej linii bazowej Ichimoku, co wspiera byczą strukturę. |
W ciągu ostatnich 7 dni kurs marcat maker był najsilniej dodatnio skorelowany z kursem Tezos (XTZ), VeChain (VET), Injective (INJ), Stacks (STX) and Immutable X (IMX) i najsilniej ujemnie skorelowany z kursem Beldex (BDX), JUST (JST), APENFT (NFT), LEO Token (LEO) and Pi Network (PI).
| Nazwa | Korelacja |
|---|---|
| Tezos | 0.891 |
| VeChain | 0.841 |
| Injective | 0.825 |
| Stacks | 0.803 |
| Immutable X | 0.800 |
| Nazwa | Korelacja |
|---|---|
| Beldex | -0.147 |
| JUST | 0.059 |
| APENFT | 0.080 |
| LEO Token | 0.084 |
| Pi Network | 0.120 |
Kurs marcat maker jest dodatnio skorelowany z 10 największymi monetami według kapitalizacji rynkowej, o wartości 0.626, z wyłączeniem Tether (USDT), oraz dodatnio skorelowany ze 100 największymi monetami według kapitalizacji rynkowej, z wyłączeniem wszystkich stablecoinów, o wartości 0.595. Waluty dodatnio skorelowane z marcat maker wskazują, że ruch jednej z nich ma statystycznie istotną wagę w prowadzeniu drugiej w tym samym kierunku. W przypadku walut ujemnie skorelowanych z marcat maker, ruch marcat maker w jednym kierunku przekładałby się na ruch ujemnie skorelowanej monety w przeciwnym kierunku.



