Aktywo wygląda technicznie konstruktywnie, ale bieżąca jakość wejścia nie jest idealna.
Dla obecnego reżimu Spokojna hossa najlepiej dopasowane podejście to Podążanie za trendem / kupowanie spadków. Warunki trendu są konstruktywne, a zmienność pozostaje ograniczona, co zwykle sprzyja podążaniu za ruchem w górę i szukaniu cofnięć zamiast grze przeciwko sile.
Poziomy wsparcia i oporu FARM2 wskazują kluczowe strefy kursu, w których kupujący i sprzedający są najbardziej aktywni. Ta sekcja pomaga identyfikować prawdopodobne obszary wybicia, wsparcie przy cofnięciach, opór powyżej kursu oraz bieżący zakres handlu, aby ocenić kontynuację trendu, ryzyko odwrócenia i krótkoterminowy kierunek kursu kryptowaluty.
| Poziom | Strefa | Siła |
|---|---|---|
| Wsparcie 1 | zł0.00004590 - zł0.00004626 | |
| Wsparcie 2 | zł0.00004420 - zł0.00004454 | |
| Wsparcie 3 | zł0.00004276 - zł0.00004310 | |
| Wsparcie 4 | zł0.00004063 - zł0.00004191 | |
| Opór 1 | zł0.00004770 - zł0.00004804 | |
| Opór 2 | zł0.00004901 - zł0.00004964 | |
| Opór 3 | zł0.00005586 - zł0.00005651 |
FARM2 pokonuje strefę oporu przy zł0.00004770 - zł0.00004804 i utrzymuje się powyżej niej. Wzmocniłoby to scenariusz wybicia i przeniosło uwagę na zł0.00004901 - zł0.00004964.
FARM2 traci strefę wsparcia przy zł0.00004590 - zł0.00004626. Osłabiłoby to układ i otworzyło drogę w kierunku zł0.00004420 - zł0.00004454.
FARM2 nadal handluje między zł0.00004626 a zł0.00004770. W takim przypadku warunki handlu w przedziale pozostają aktywne.
Wskaźniki techniczne pomagają podsumować trend, momentum, zmienność i kluczowe poziomy kursu. Nie powinny być używane w oderwaniu od innych danych, ale mogą pomóc określić, czy moneta znajduje się w trendzie, porusza się w przedziale, jest nadmiernie rozciągnięta albo zbliża się do ważnego poziomu wsparcia lub oporu.
| Wskaźnik | Wartość | Sygnał | Interpretacja |
|---|---|---|---|
| SMA50 | zł0.00004390 | Byczy | FARM2 jest notowany powyżej 50-dniowej średniej. |
| SMA200 | zł0.00003942 | Byczy | FARM2 pozostaje powyżej długoterminowej linii trendu. |
| EMA50 | zł0.00004444 | Byczy | FARM2 utrzymuje się powyżej 50-dniowej średniej wykładniczej, co wspiera ostatni trend. |
| EMA200 | zł0.00006410 | Niedźwiedzi | FARM2 jest poniżej 200-dniowej średniej wykładniczej, co utrzymuje presję na strukturę długoterminową. |
| RSI (14) | 60.94 | Neutralny | RSI (14) wynosi 60.94, co utrzymuje momentum w zrównoważonym zakresie. |
| Stoch RSI (14) | 30.19 | Neutralny | Stoch RSI (14) wynosi 30.19, co sugeruje, że momentum jest aktywne, ale jeszcze nie ekstremalne. |
| MACD | 0.0₆2042 | Niedźwiedzi | MACD jest poniżej swojej linii sygnału. |
| ATR | 0.7151% | Spokojny | Zmienność jest poniżej swojej 180-dniowej mediany. |
| VWMA | zł0.00004715 | Niedźwiedzi | Kurs jest poniżej średniej ważonej wolumenem. |
| Commodity Channel Index (20) | -50.58 | Neutralny | CCI (20) wynosi -50.58, co utrzymuje kurs względnie blisko jego ostatniej średniej. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | zł0.0₅1097 | Byczy | Awesome Oscillator jest powyżej zera i wynosi zł0.0₅1097, co wspiera bycze momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -45.05 | Neutralny | Williams Percent Range (14) wynosi -45.05, co utrzymuje kurs w środku ostatniego zakresu. |
| Bull Bear Power (13) | zł-2.128e-8 | Niedźwiedzi | Bull Bear Power (13) jest ujemny i wynosi zł-2.128e-8, co sugeruje, że sprzedający kontrolują kurs względem bazowej EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 25.21 | Wyprzedany | Ultimate Oscillator jest słaby i wynosi 25.21, co sugeruje, że spadkowe momentum w wielu interwałach może być rozciągnięte. |
| Hull Moving Average (9) | zł0.00004711 | Byczy | FARM2 jest notowany powyżej Hull Moving Average (9), co wspiera trend krótkoterminowy. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | zł0.00004519 | Byczy | FARM2 jest notowany powyżej linii bazowej Ichimoku, co wspiera byczą strukturę. |
W ciągu ostatnich 7 dni kurs FARM2 był najsilniej dodatnio skorelowany z kursem World Liberty Financial (WLFI), Beldex (BDX), Polygon Ecosystem Token (POL), Ethereum Classic (ETC) and Zcash (ZEC) i najsilniej ujemnie skorelowany z kursem Stacks (STX), Monad (MON), Midnight (NIGHT), JUST (JST) and LayerZero (ZRO).
| Nazwa | Korelacja |
|---|---|
| World Liberty Financial | 0.783 |
| Beldex | 0.746 |
| Polygon Ecosystem Token | 0.725 |
| Ethereum Classic | 0.698 |
| Zcash | 0.670 |
| Nazwa | Korelacja |
|---|---|
| Stacks | -0.909 |
| Monad | -0.883 |
| Midnight | -0.830 |
| JUST | -0.787 |
| LayerZero | -0.742 |
Kurs FARM2 jest ujemnie skorelowany z 10 największymi monetami według kapitalizacji rynkowej, o wartości -0.092, z wyłączeniem Tether (USDT), oraz ujemnie skorelowany ze 100 największymi monetami według kapitalizacji rynkowej, z wyłączeniem wszystkich stablecoinów, o wartości -0.057. Waluty dodatnio skorelowane z FARM2 wskazują, że ruch jednej z nich ma statystycznie istotną wagę w prowadzeniu drugiej w tym samym kierunku. W przypadku walut ujemnie skorelowanych z FARM2, ruch FARM2 w jednym kierunku przekładałby się na ruch ujemnie skorelowanej monety w przeciwnym kierunku.



