Afbeelding van YLAY
YLAYYelay
€0.002837
0.51%
1D

Yelay analyse

Investeringsscore
Een snelle blik op de investeringsvooruitzichten van Yelay.
7.3

Het asset oogt technisch constructief, maar de huidige instapkwaliteit is niet perfect.

Wat helpt
  • De koers handelt boven de Hull Moving Average (9), waardoor de kortetermijntrend ondersteunend blijft.
  • De koers handelt boven de Ichimoku-basislijn, waardoor de bredere structuur ondersteunend blijft.
Belangrijkste risico's
  • De koers handelt onder het volumegewogen gemiddelde, wat suggereert dat de beweging volume-ondersteunde steun verliest.
  • EMA-verstrengeling: de 50/100/200 EMA's zijn historisch samengedrukt, een teken van directionele onzekerheid dat vaak voorafgaat aan schokkerige of valse-uitbraakomstandigheden.
Samenvatting marktstatus
Huidig regime
Rustige bullmarkt
Vertrouwen: 77%
Waarom deze status?
  • YLAY staat boven SMA50
  • SMA50 staat onder SMA200
  • De helling van SMA50 is positief over de afgelopen 10 dagen
  • Het 30-daagse rendement is positief
  • ATR-volatiliteit ligt onder het 60e percentiel van de voortschrijdende 180-daagse historie
Voorgestelde strategie

In de huidige Rustige bullmarkt is de best passende aanpak Trend volgen / dips kopen. De trendomstandigheden zijn constructief en de volatiliteit is beheerst, wat meestal gunstig is om de opwaartse beweging te volgen en naar pullbacks te zoeken in plaats van kracht tegen te handelen.

Trend
Bullish
YLAY handelt boven belangrijke voortschrijdende gemiddelden en de middellangetermijntrend stijgt nog steeds.
Momentum
Neutraal
RSI is 57.69, wat niet overgekocht en niet oververkocht is.
Volatiliteit
Rustig
YLAY ATR-volatiliteit ligt onder het 60e percentiel van de voortschrijdende 180-daagse historie.
Belangrijke niveaus
Weerstandszone
€0.002878 - €0.002902
Actieve zone
€0.002807 - €0.002845
Steunzone
€0.002716 - €0.002790
Grafiekpatronen
SMA50
SMA100
SMA200
RSI
Neutraal
MACD
Bearish
ATR%
Rustig
Volume
Gemiddeld
Steun & weerstand

De steun- en weerstandsniveaus van Yelay markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.

Steunzone
€0.002716 - €0.002790
Weerstandszone
€0.002878 - €0.002902
Actieve zone
€0.002807 - €0.002845
Niveautabel
NiveauZoneSterkte
Steun 1€0.002716 - €0.002790
Weerstand 1€0.002878 - €0.002902
Weerstand 2€0.003174 - €0.003219
Weerstand 3€0.003558 - €0.003582
Weerstand 4€0.005699 - €0.005723
Actief 1€0.002807 - €0.002845
Scenarioanalyse
Bullish scenario

YLAY doorbreekt de weerstandszone bij €0.002878 - €0.002902 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.003174 - €0.003219.

Bearish scenario

YLAY verliest de steunzone bij €0.002716 - €0.002790. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.002716 - €0.002790.

Neutraal scenario

YLAY blijft handelen tussen €0.002790 en €0.002878. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.

Technische indicatoren

Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.

IndicatorWaardeSignaalInterpretatie
SMA50
€0.002794
Bullish
YLAY handelt boven het 50-daags gemiddelde.
SMA200
€0.003060
Bearish
YLAY blijft onder de langetermijntrendlijn.
EMA50
€0.002808
Bullish
YLAY houdt stand boven het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend ondersteunt.
EMA200
€0.003252
Bearish
YLAY staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft.
RSI (14)
57.69
Neutraal
RSI (14) staat op 57.69, waardoor momentum in een evenwichtige range blijft.
Stoch RSI (14)
35.17
Neutraal
Stoch RSI (14) staat op 35.17, wat suggereert dat momentum actief is maar nog niet extreem.
MACD
0.00001040
Bearish
MACD staat onder zijn signaallijn.
ATR
0.8468%
Rustig
Volatiliteit ligt onder de 180-daagse mediaan.
VWMA
€0.002839
Bearish
De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde.
Commodity Channel Index (20)
33.31
Neutraal
CCI (20) staat op 33.31, waardoor de koers relatief dicht bij het recente gemiddelde blijft.
Awesome Oscillator (5, 34)
€0.00001665
Bullish
Awesome Oscillator staat boven nul op €0.00001665, wat bullish momentum ondersteunt.
Williams Percent Range (14)
-67.58
Neutraal
Williams Percent Range (14) staat op -67.58, waardoor de koers in het midden van zijn recente range blijft.
Bull Bear Power (13)
€0.0₅5383
Bullish
Bull Bear Power (13) is positief op €0.0₅5383, wat suggereert dat kopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline.
Ultimate Oscillator (7, 14, 28)
53.13
Neutraal
Ultimate Oscillator staat op 53.13, wat suggereert dat momentum in de korte, middellange en lange vensters in balans is.
Hull Moving Average (9)
€0.002811
Bullish
YLAY handelt boven de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend ondersteunt.
Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26)
€0.002825
Bullish
YLAY handelt boven de Ichimoku-basislijn, wat een bullish structuur ondersteunt.
Assets vergelijkbaar met Yelay

In de afgelopen 7 dagen was de koers van Yelay het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Hedera Hashgraph (HBAR), Ondo Finance (ONDO), Worldcoin (WLD), LayerZero (ZRO) and Aerodrome Finance (AERO) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Decred (DCR), Bonk (BONK), Monero (XMR), Dash (DASH) and Canton (CC).

Positief gecorreleerde valuta's
NaamCorrelatie
Afbeelding van Hedera HashgraphHedera Hashgraph0.853
Afbeelding van Ondo FinanceOndo Finance0.849
Afbeelding van WorldcoinWorldcoin0.844
Afbeelding van LayerZeroLayerZero0.842
Afbeelding van Aerodrome FinanceAerodrome Finance0.829
Negatief gecorreleerde valuta's
NaamCorrelatie
Afbeelding van DecredDecred-0.659
Afbeelding van BonkBonk-0.526
Afbeelding van MoneroMonero-0.455
Afbeelding van DashDash-0.428
Afbeelding van CantonCanton-0.340

De koers van Yelay is positief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.439, exclusief Tether (USDT), en positief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van 0.348. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met Yelay geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met Yelay, zou een beweging in één richting voor Yelay zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.

De CoinCheckup Cryptocurrency-koerstracker
Volg eenvoudig meer dan 40.000 cryptokoersen in realtime.
Google Play Store link
4.3 • 10,000+ Beoordelingen
Afbeelding van mobiele app