De setup heeft een licht positieve bias, maar het rendement-risicoprofiel is niet schoon genoeg om agressief te handelen.
In de huidige Rustige bullmarkt is de best passende aanpak Trend volgen / dips kopen. De trendomstandigheden zijn constructief en de volatiliteit is beheerst, wat meestal gunstig is om de opwaartse beweging te volgen en naar pullbacks te zoeken in plaats van kracht tegen te handelen.
De steun- en weerstandsniveaus van XAVI by Virtuals markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.00001316 - €0.00001355 | |
| Steun 2 | €0.00001258 - €0.00001301 | |
| Steun 3 | €0.00001053 - €0.00001161 | |
| Weerstand 1 | €0.00001397 - €0.00001437 | |
| Weerstand 2 | €0.00001443 - €0.00001482 | |
| Weerstand 3 | €0.00001560 - €0.00001599 | |
| Weerstand 4 | €0.00001605 - €0.00001657 | |
| Actief 1 | €0.00001365 - €0.00001397 |
XAVI doorbreekt de weerstandszone bij €0.00001397 - €0.00001437 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.00001443 - €0.00001482.
XAVI verliest de steunzone bij €0.00001316 - €0.00001355. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.00001258 - €0.00001301.
XAVI blijft handelen tussen €0.00001355 en €0.00001397. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00001363 | Bullish | XAVI handelt boven het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.00001649 | Bearish | XAVI blijft onder de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.00001395 | Bearish | XAVI handelt onder het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend verzwakt. |
| EMA200 | €0.00006309 | Bearish | XAVI staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft. |
| RSI (14) | 45.78 | Neutraal | RSI (14) staat op 45.78, waardoor momentum in een evenwichtige range blijft. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Oververkocht | Stoch RSI (14) is laag op 0.00, wat laat zien dat momentum dicht bij zijn recente ondergrens drukt. |
| MACD | 0.0₆3272 | Bearish | MACD staat onder zijn signaallijn. |
| ATR | 2.85% | Rustig | Volatiliteit ligt onder de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.00001519 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -47.53 | Neutraal | CCI (20) staat op -47.53, waardoor de koers relatief dicht bij het recente gemiddelde blijft. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆7196 | Bullish | Awesome Oscillator staat boven nul op €0.0₆7196, wat bullish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -88.81 | Oververkocht | Williams Percent Range (14) staat dicht bij de onderkant van zijn recente range op -88.81. |
| Bull Bear Power (13) | €-4.404e-7 | Bearish | Bull Bear Power (13) is negatief op €-4.404e-7, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 27.12 | Oververkocht | Ultimate Oscillator is zwak op 27.12, wat suggereert dat neerwaarts momentum over meerdere tijdsbestekken mogelijk overstrekt is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00001410 | Bearish | XAVI handelt onder de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend verzwakt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00001382 | Bullish | XAVI handelt boven de Ichimoku-basislijn, wat een bullish structuur ondersteunt. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van XAVI by Virtuals het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Decred (DCR), TRON (TRX), Gnosis (GNO), JUST (JST) and Quant (QNT) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Celestia (TIA), StarkNet (STRK), Conflux (CFX), Aerodrome Finance (AERO) and Aptos (APT).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Decred | 0.752 |
| TRON | 0.586 |
| Gnosis | 0.503 |
| JUST | 0.493 |
| Quant | 0.454 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Celestia | -0.881 |
| StarkNet | -0.867 |
| Conflux | -0.853 |
| Aerodrome Finance | -0.820 |
| Aptos | -0.748 |
De koers van XAVI by Virtuals is negatief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van -0.155, exclusief Tether (USDT), en negatief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van -0.036. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met XAVI by Virtuals geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met XAVI by Virtuals, zou een beweging in één richting voor XAVI by Virtuals zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



