De setup heeft een licht positieve bias, maar het rendement-risicoprofiel is niet schoon genoeg om agressief te handelen.
In de huidige Volatiele bullmarkt is de best passende aanpak Volg de trend, maar verscherp het risicobeheer. De bredere trend is nog steeds bullish, maar de koersschommelingen zijn groter en minder vergevingsgezind. De opwaartse bias blijft dus intact, terwijl uitvoering en risicobeheer strakker moeten zijn.
De steun- en weerstandsniveaus van VAPE markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.0₅3139 - €0.0₅3304 | |
| Steun 2 | €0.0₅2776 - €0.0₅2837 | |
| Steun 3 | €0.0₅2714 - €0.0₅2774 | |
| Steun 4 | €0.0₅2641 - €0.0₅2701 | |
| Weerstand 1 | €0.0₅3569 - €0.0₅3630 | |
| Weerstand 2 | €0.0₅3747 - €0.0₅3785 | |
| Weerstand 3 | €0.0₅3900 - €0.0₅3947 | |
| Weerstand 4 | €0.0₅4162 - €0.0₅4223 |
VAPE doorbreekt de weerstandszone bij €0.0₅3569 - €0.0₅3630 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.0₅3747 - €0.0₅3785.
VAPE verliest de steunzone bij €0.0₅3139 - €0.0₅3304. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.0₅2776 - €0.0₅2837.
VAPE blijft handelen tussen €0.0₅3304 en €0.0₅3569. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅3547 | Bearish | VAPE handelt onder het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.0₅3143 | Bullish | VAPE blijft boven de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.0₅3578 | Bearish | VAPE handelt onder het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend verzwakt. |
| EMA200 | €0.0₅3686 | Bearish | VAPE staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft. |
| RSI (14) | 24.52 | Oververkocht | RSI (14) is laag op 24.52, wat suggereert dat neerwaarts momentum mogelijk uitgeput raakt. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Oververkocht | Stoch RSI (14) is laag op 0.00, wat laat zien dat momentum dicht bij zijn recente ondergrens drukt. |
| MACD | 0.0₇2405 | Bearish | MACD staat onder zijn signaallijn. |
| ATR | 1.38% | Volatiel | Volatiliteit ligt boven de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.0₅3834 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -386.53 | Bearish | CCI (20) is zwak op -386.53, wat laat zien dat de koers ruim onder het recente gemiddelde handelt. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₇3207 | Bullish | Awesome Oscillator staat boven nul op €0.0₇3207, wat bullish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -97.73 | Oververkocht | Williams Percent Range (14) staat dicht bij de onderkant van zijn recente range op -97.73. |
| Bull Bear Power (13) | €-3.048e-7 | Bearish | Bull Bear Power (13) is negatief op €-3.048e-7, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 8.91 | Oververkocht | Ultimate Oscillator is zwak op 8.91, wat suggereert dat neerwaarts momentum over meerdere tijdsbestekken mogelijk overstrekt is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅3574 | Bearish | VAPE handelt onder de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend verzwakt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅3784 | Bearish | VAPE handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van VAPE het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Raydium (RAY), Quant (QNT), Hedera Hashgraph (HBAR), Stellar (XLM) and Shiba Inu (SHIB) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van LEO Token (LEO), Stacks (STX), Basic Attention Token (BAT), Monero (XMR) and Optimism (OP).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Raydium | 0.730 |
| Quant | 0.688 |
| Hedera Hashgraph | 0.686 |
| Stellar | 0.676 |
| Shiba Inu | 0.669 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| LEO Token | -0.845 |
| Stacks | -0.583 |
| Basic Attention Token | -0.546 |
| Monero | -0.532 |
| Optimism | -0.471 |
De koers van VAPE is positief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.157, exclusief Tether (USDT), en positief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van 0.268. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met VAPE geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met VAPE, zou een beweging in één richting voor VAPE zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



