De setup heeft een licht positieve bias, maar het rendement-risicoprofiel is niet schoon genoeg om agressief te handelen.
In de huidige Volatiele bullmarkt is de best passende aanpak Volg de trend, maar verscherp het risicobeheer. De bredere trend is nog steeds bullish, maar de koersschommelingen zijn groter en minder vergevingsgezind. De opwaartse bias blijft dus intact, terwijl uitvoering en risicobeheer strakker moeten zijn.
De steun- en weerstandsniveaus van Super Cycle markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.0₅2943 - €0.0₅3022 | |
| Steun 2 | €0.0₅2881 - €0.0₅2929 | |
| Steun 3 | €0.0₅2804 - €0.0₅2853 | |
| Steun 4 | €0.0₅2670 - €0.0₅2784 | |
| Weerstand 1 | €0.0₅3141 - €0.0₅3243 | |
| Weerstand 2 | €0.0₅3357 - €0.0₅3412 | |
| Weerstand 3 | €0.0₅4657 - €0.0₅4705 | |
| Weerstand 4 | €0.0₅4981 - €0.0₅5029 |
CYCLE doorbreekt de weerstandszone bij €0.0₅3141 - €0.0₅3243 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.0₅3357 - €0.0₅3412.
CYCLE verliest de steunzone bij €0.0₅2943 - €0.0₅3022. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.0₅2881 - €0.0₅2929.
CYCLE blijft handelen tussen €0.0₅3022 en €0.0₅3141. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅3019 | Bullish | CYCLE handelt boven het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.0₅2559 | Bullish | CYCLE blijft boven de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.0₅2991 | Bullish | CYCLE houdt stand boven het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend ondersteunt. |
| EMA200 | €0.0₅3307 | Bearish | CYCLE staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft. |
| RSI (14) | 43.58 | Neutraal | RSI (14) staat op 43.58, waardoor momentum in een evenwichtige range blijft. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Oververkocht | Stoch RSI (14) is laag op 0.00, wat laat zien dat momentum dicht bij zijn recente ondergrens drukt. |
| MACD | 0.0₇3434 | Bearish | MACD staat onder zijn signaallijn. |
| ATR | 1.56% | Volatiel | Volatiliteit ligt boven de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.0₅3165 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -78.60 | Neutraal | CCI (20) staat op -78.60, waardoor de koers relatief dicht bij het recente gemiddelde blijft. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-4.141e-8 | Bearish | Awesome Oscillator staat onder nul op €-4.141e-8, wat bearish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -89.12 | Oververkocht | Williams Percent Range (14) staat dicht bij de onderkant van zijn recente range op -89.12. |
| Bull Bear Power (13) | €-7.843e-8 | Bearish | Bull Bear Power (13) is negatief op €-7.843e-8, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 32.68 | Neutraal | Ultimate Oscillator staat op 32.68, wat suggereert dat momentum in de korte, middellange en lange vensters in balans is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅3052 | Bullish | CYCLE handelt boven de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend ondersteunt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅3179 | Bearish | CYCLE handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van Super Cycle het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Decred (DCR), TRON (TRX), Gnosis (GNO), JUST (JST) and Quant (QNT) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Celestia (TIA), StarkNet (STRK), Conflux (CFX), Aerodrome Finance (AERO) and Beldex (BDX).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Decred | 0.765 |
| TRON | 0.596 |
| Gnosis | 0.523 |
| JUST | 0.509 |
| Quant | 0.478 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Celestia | -0.910 |
| StarkNet | -0.878 |
| Conflux | -0.871 |
| Aerodrome Finance | -0.857 |
| Beldex | -0.735 |
De koers van Super Cycle is negatief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van -0.150, exclusief Tether (USDT), en negatief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van -0.026. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met Super Cycle geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met Super Cycle, zou een beweging in één richting voor Super Cycle zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



