De huidige setup is zwak of te riskant om nu als een aantrekkelijke koop te behandelen.
In de huidige Rustige bearmarkt is de best passende aanpak Blijf defensief en wacht op bevestiging. De markt is zwak zonder paniekniveau aan volatiliteit, wat meestal pleit voor defensief blijven, agressieve instappen vermijden en wachten op duidelijker bewijs van een omkeer.
De steun- en weerstandsniveaus van Stash Inu markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.0₅5235 - €0.0₅5521 | |
| Steun 2 | €0.0₅4956 - €0.0₅5234 | |
| Weerstand 1 | €0.0₅6735 - €0.0₅7266 | |
| Weerstand 2 | €0.0₅7399 - €0.0₅7909 | |
| Weerstand 3 | €0.0₅8095 - €0.0₅8533 | |
| Weerstand 4 | €0.0001459 - €0.0001462 | |
| Actief 1 | €0.0₅5802 - €0.0₅6351 |
STASH doorbreekt de weerstandszone bij €0.0₅6735 - €0.0₅7266 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.0₅7399 - €0.0₅7909.
STASH verliest de steunzone bij €0.0₅5235 - €0.0₅5521. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.0₅4956 - €0.0₅5234.
STASH blijft handelen tussen €0.0₅5521 en €0.0₅6735. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅7168 | Bearish | STASH handelt onder het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.0₅6399 | Bearish | STASH blijft onder de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.0₅6886 | Bearish | STASH handelt onder het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend verzwakt. |
| EMA200 | €0.0₅9027 | Bearish | STASH staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft. |
| RSI (14) | 30.65 | Neutraal | RSI (14) staat op 30.65, waardoor momentum in een evenwichtige range blijft. |
| Stoch RSI (14) | 7.52 | Oververkocht | Stoch RSI (14) is laag op 7.52, wat laat zien dat momentum dicht bij zijn recente ondergrens drukt. |
| MACD | -2.772e-7 | Bearish | MACD staat onder zijn signaallijn. |
| ATR | 3.41% | Rustig | Volatiliteit ligt onder de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.0₅6695 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -128.84 | Bearish | CCI (20) is zwak op -128.84, wat laat zien dat de koers ruim onder het recente gemiddelde handelt. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-7.019e-7 | Bearish | Awesome Oscillator staat onder nul op €-7.019e-7, wat bearish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -77.19 | Neutraal | Williams Percent Range (14) staat op -77.19, waardoor de koers in het midden van zijn recente range blijft. |
| Bull Bear Power (13) | €-2.137e-7 | Bearish | Bull Bear Power (13) is negatief op €-2.137e-7, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 40.57 | Neutraal | Ultimate Oscillator staat op 40.57, wat suggereert dat momentum in de korte, middellange en lange vensters in balans is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅6195 | Bullish | STASH handelt boven de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend ondersteunt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅6842 | Bearish | STASH handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van Stash Inu het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Solana (SOL), Ethereum Classic (ETC), Tezos (XTZ), Sei (SEI) and Bittensor (TAO) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Hyperliquid (HYPE), Pi Network (PI), LEO Token (LEO), Pepe Coin (PEPE) and Sky (SKY).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Solana | 0.968 |
| Ethereum Classic | 0.967 |
| Tezos | 0.965 |
| Sei | 0.959 |
| Bittensor | 0.959 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Hyperliquid | -0.696 |
| Pi Network | -0.503 |
| LEO Token | -0.485 |
| Pepe Coin | -0.421 |
| Sky | -0.405 |
De koers van Stash Inu is positief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.742, exclusief Tether (USDT), en positief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van 0.647. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met Stash Inu geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met Stash Inu, zou een beweging in één richting voor Stash Inu zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



