Trend en momentum zijn op één lijn en de huidige grafiek biedt nog steeds een constructieve koopsetup.
In de huidige Volatiele bullmarkt is de best passende aanpak Volg de trend, maar verscherp het risicobeheer. De bredere trend is nog steeds bullish, maar de koersschommelingen zijn groter en minder vergevingsgezind. De opwaartse bias blijft dus intact, terwijl uitvoering en risicobeheer strakker moeten zijn.
De steun- en weerstandsniveaus van savelucy markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.0₅3867 - €0.0₅3938 | |
| Steun 2 | €0.0₅3783 - €0.0₅3854 | |
| Steun 3 | €0.0₅3574 - €0.0₅3645 | |
| Steun 4 | €0.0₅3330 - €0.0₅3524 | |
| Weerstand 1 | €0.0₅4780 - €0.0₅4908 | |
| Weerstand 2 | €0.0₅5115 - €0.0₅5186 | |
| Weerstand 3 | €0.0₅5279 - €0.0₅5351 | |
| Weerstand 4 | €0.0₅5408 - €0.0₅5479 |
LUCY doorbreekt de weerstandszone bij €0.0₅4780 - €0.0₅4908 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.0₅5115 - €0.0₅5186.
LUCY verliest de steunzone bij €0.0₅3867 - €0.0₅3938. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.0₅3783 - €0.0₅3854.
LUCY blijft handelen tussen €0.0₅3938 en €0.0₅4780. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅3661 | Bullish | LUCY handelt boven het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.0₅3217 | Bullish | LUCY blijft boven de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.0₅3587 | Bullish | LUCY houdt stand boven het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend ondersteunt. |
| EMA200 | €0.0₅3564 | Bullish | LUCY staat boven het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur constructief blijft. |
| RSI (14) | 87.04 | Overgekocht | RSI (14) is verhoogd op 87.04, wat suggereert dat opwaarts momentum mogelijk overstrekt raakt. |
| Stoch RSI (14) | 60.90 | Neutraal | Stoch RSI (14) staat op 60.90, wat suggereert dat momentum actief is maar nog niet extreem. |
| MACD | 0.0₆1175 | Bullish | MACD staat boven zijn signaallijn. |
| ATR | 1.80% | Volatiel | Volatiliteit ligt boven de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.0₅3834 | Bullish | De koers staat boven het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | 119.72 | Bullish | CCI (20) is sterk op 119.72, wat laat zien dat de koers ruim boven het recente gemiddelde handelt. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆2711 | Bullish | Awesome Oscillator staat boven nul op €0.0₆2711, wat bullish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -41.86 | Neutraal | Williams Percent Range (14) staat op -41.86, waardoor de koers in het midden van zijn recente range blijft. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₆1499 | Bullish | Bull Bear Power (13) is positief op €0.0₆1499, wat suggereert dat kopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 40.32 | Neutraal | Ultimate Oscillator staat op 40.32, wat suggereert dat momentum in de korte, middellange en lange vensters in balans is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅4041 | Bearish | LUCY handelt onder de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend verzwakt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅3919 | Bullish | LUCY handelt boven de Ichimoku-basislijn, wat een bullish structuur ondersteunt. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van savelucy het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Basic Attention Token (BAT), Celestia (TIA), StarkNet (STRK), Beldex (BDX) and Jupiter (JUP) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van OKB (OKB), Quant (QNT), Decred (DCR), XRP (XRP) and Litecoin (LTC).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Basic Attention Token | 0.575 |
| Celestia | 0.575 |
| StarkNet | 0.564 |
| Beldex | 0.553 |
| Jupiter | 0.457 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| OKB | -0.689 |
| Quant | -0.672 |
| Decred | -0.666 |
| XRP | -0.651 |
| Litecoin | -0.648 |
De koers van savelucy is positief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.003, exclusief Tether (USDT), en negatief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van -0.225. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met savelucy geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met savelucy, zou een beweging in één richting voor savelucy zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



