De grafiek is momenteel gemengd, dus geduld is gerechtvaardigd tenzij er een betere instap verschijnt.
In de huidige Rustige bearmarkt is de best passende aanpak Blijf defensief en wacht op bevestiging. De markt is zwak zonder paniekniveau aan volatiliteit, wat meestal pleit voor defensief blijven, agressieve instappen vermijden en wachten op duidelijker bewijs van een omkeer.
De steun- en weerstandsniveaus van Pnut's Sister markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.0₅5328 - €0.0₅5360 | |
| Steun 2 | €0.0₅4900 - €0.0₅4945 | |
| Steun 3 | €0.0₅4841 - €0.0₅4857 | |
| Steun 4 | €0.0₅4644 - €0.0₅4660 | |
| Weerstand 1 | €0.0₅5470 - €0.0₅5541 | |
| Weerstand 2 | €0.0₅5630 - €0.0₅5684 | |
| Weerstand 3 | €0.0₅5730 - €0.0₅5746 | |
| Weerstand 4 | €0.0₅6334 - €0.0₅6379 |
CHLOE doorbreekt de weerstandszone bij €0.0₅5470 - €0.0₅5541 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.0₅5630 - €0.0₅5684.
CHLOE verliest de steunzone bij €0.0₅5328 - €0.0₅5360. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.0₅4900 - €0.0₅4945.
CHLOE blijft handelen tussen €0.0₅5360 en €0.0₅5470. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅5928 | Bearish | CHLOE handelt onder het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.0₅5165 | Bullish | CHLOE blijft boven de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.0₅5698 | Bearish | CHLOE handelt onder het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend verzwakt. |
| EMA200 | €0.0₅6333 | Bearish | CHLOE staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft. |
| RSI (14) | 18.45 | Oververkocht | RSI (14) is laag op 18.45, wat suggereert dat neerwaarts momentum mogelijk uitgeput raakt. |
| Stoch RSI (14) | 0.0₁₂4683 | Oververkocht | Stoch RSI (14) is laag op 0.0₁₂4683, wat laat zien dat momentum dicht bij zijn recente ondergrens drukt. |
| MACD | -2.072e-7 | Bearish | MACD staat onder zijn signaallijn. |
| ATR | 0.2893% | Rustig | Volatiliteit ligt onder de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.0₅6205 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -57.04 | Neutraal | CCI (20) staat op -57.04, waardoor de koers relatief dicht bij het recente gemiddelde blijft. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-5.827e-7 | Bearish | Awesome Oscillator staat onder nul op €-5.827e-7, wat bearish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -65.29 | Neutraal | Williams Percent Range (14) staat op -65.29, waardoor de koers in het midden van zijn recente range blijft. |
| Bull Bear Power (13) | €-1.045e-7 | Bearish | Bull Bear Power (13) is negatief op €-1.045e-7, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 40.34 | Neutraal | Ultimate Oscillator staat op 40.34, wat suggereert dat momentum in de korte, middellange en lange vensters in balans is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅5388 | Bullish | CHLOE handelt boven de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend ondersteunt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅5838 | Bearish | CHLOE handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van Pnut's Sister het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Tezos (XTZ), Cronos (CRO), Pi Network (PI), Polkadot (DOT) and The Graph (GRT) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Quant (QNT), Ethena (ENA), Dash (DASH), JUST (JST) and SPX6900 (SPX).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Tezos | 0.756 |
| Cronos | 0.708 |
| Pi Network | 0.703 |
| Polkadot | 0.673 |
| The Graph | 0.671 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Quant | -0.431 |
| Ethena | -0.423 |
| Dash | -0.204 |
| JUST | -0.156 |
| SPX6900 | -0.089 |
De koers van Pnut's Sister is positief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.452, exclusief Tether (USDT), en positief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van 0.438. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met Pnut's Sister geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met Pnut's Sister, zou een beweging in één richting voor Pnut's Sister zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



