Het asset oogt technisch nog steeds ondersteunend, met meerdere signalen die de setup blijven ondersteunen.
In de huidige Volatiele bullmarkt is de best passende aanpak Volg de trend, maar verscherp het risicobeheer. De bredere trend is nog steeds bullish, maar de koersschommelingen zijn groter en minder vergevingsgezind. De opwaartse bias blijft dus intact, terwijl uitvoering en risicobeheer strakker moeten zijn.
De steun- en weerstandsniveaus van Paco markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.0₅6192 - €0.0₅6575 | |
| Steun 2 | €0.0₅5615 - €0.0₅5811 | |
| Steun 3 | €0.0₅5407 - €0.0₅5523 | |
| Steun 4 | €0.0₅5183 - €0.0₅5300 | |
| Weerstand 1 | €0.0₅6983 - €0.0₅7135 | |
| Weerstand 2 | €0.0₅7403 - €0.0₅7520 | |
| Weerstand 3 | €0.0₅9075 - €0.0₅9269 |
PACO doorbreekt de weerstandszone bij €0.0₅6983 - €0.0₅7135 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.0₅7403 - €0.0₅7520.
PACO verliest de steunzone bij €0.0₅6192 - €0.0₅6575. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.0₅5615 - €0.0₅5811.
PACO blijft handelen tussen €0.0₅6575 en €0.0₅6983. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅6368 | Bullish | PACO handelt boven het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.0₅5405 | Bullish | PACO blijft boven de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.0₅6469 | Bullish | PACO houdt stand boven het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend ondersteunt. |
| EMA200 | €0.0₅6197 | Bullish | PACO staat boven het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur constructief blijft. |
| RSI (14) | 39.38 | Neutraal | RSI (14) staat op 39.38, waardoor momentum in een evenwichtige range blijft. |
| Stoch RSI (14) | 1.97 | Oververkocht | Stoch RSI (14) is laag op 1.97, wat laat zien dat momentum dicht bij zijn recente ondergrens drukt. |
| MACD | 0.0₆1017 | Bearish | MACD staat onder zijn signaallijn. |
| ATR | 1.76% | Volatiel | Volatiliteit ligt boven de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.0₅6786 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -195.19 | Bearish | CCI (20) is zwak op -195.19, wat laat zien dat de koers ruim onder het recente gemiddelde handelt. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-3.517e-8 | Bearish | Awesome Oscillator staat onder nul op €-3.517e-8, wat bearish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -78.05 | Neutraal | Williams Percent Range (14) staat op -78.05, waardoor de koers in het midden van zijn recente range blijft. |
| Bull Bear Power (13) | €-4.402e-7 | Bearish | Bull Bear Power (13) is negatief op €-4.402e-7, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 34.59 | Neutraal | Ultimate Oscillator staat op 34.59, wat suggereert dat momentum in de korte, middellange en lange vensters in balans is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅6415 | Bullish | PACO handelt boven de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend ondersteunt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅6911 | Bearish | PACO handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van Paco het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Decred (DCR), TRON (TRX), JUST (JST), Cronos (CRO) and Gnosis (GNO) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Aerodrome Finance (AERO), Celestia (TIA), World Liberty Financial (WLFI), StarkNet (STRK) and Basic Attention Token (BAT).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Decred | 0.865 |
| TRON | 0.779 |
| JUST | 0.713 |
| Cronos | 0.600 |
| Gnosis | 0.585 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Aerodrome Finance | -0.891 |
| Celestia | -0.845 |
| World Liberty Financial | -0.821 |
| StarkNet | -0.817 |
| Basic Attention Token | -0.811 |
De koers van Paco is negatief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van -0.312, exclusief Tether (USDT), en negatief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van -0.074. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met Paco geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met Paco, zou een beweging in één richting voor Paco zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



