De setup heeft een licht positieve bias, maar het rendement-risicoprofiel is niet schoon genoeg om agressief te handelen.
In de huidige Rustige zijwaartse markt is de best passende aanpak Range-trading / mean reversion. De markt is in balans en relatief rustig, wat doorgaans mean-reversiongedrag en range-trading meer beloont dan het najagen van uitbraken.
De steun- en weerstandsniveaus van Oncology Network markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.0₅7289 - €0.0₅7344 | |
| Steun 2 | €0.0₅6956 - €0.0₅7010 | |
| Steun 3 | €0.0₅6157 - €0.0₅6266 | |
| Steun 4 | €0.0₅5950 - €0.0₅6032 | |
| Weerstand 1 | €0.0₅7783 - €0.0₅7837 | |
| Weerstand 2 | €0.0₅8050 - €0.0₅8104 | |
| Weerstand 3 | €0.00001007 - €0.00001013 | |
| Weerstand 4 | €0.0001402 - €0.0001403 |
ONC doorbreekt de weerstandszone bij €0.0₅7783 - €0.0₅7837 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.0₅8050 - €0.0₅8104.
ONC verliest de steunzone bij €0.0₅7289 - €0.0₅7344. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.0₅6956 - €0.0₅7010.
ONC blijft handelen tussen €0.0₅7344 en €0.0₅7783. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅7529 | Bearish | ONC handelt onder het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.0₅6489 | Bullish | ONC blijft boven de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.0₅7456 | Bearish | ONC handelt onder het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend verzwakt. |
| EMA200 | €0.00002902 | Bearish | ONC staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft. |
| RSI (14) | 34.52 | Neutraal | RSI (14) staat op 34.52, waardoor momentum in een evenwichtige range blijft. |
| Stoch RSI (14) | 20.68 | Neutraal | Stoch RSI (14) staat op 20.68, wat suggereert dat momentum actief is maar nog niet extreem. |
| MACD | -6.929e-8 | Bearish | MACD staat onder zijn signaallijn. |
| ATR | 0.7333% | Rustig | Volatiliteit ligt onder de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.0₅7529 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -53.62 | Neutraal | CCI (20) staat op -53.62, waardoor de koers relatief dicht bij het recente gemiddelde blijft. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-2.572e-7 | Bearish | Awesome Oscillator staat onder nul op €-2.572e-7, wat bearish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -80.33 | Oververkocht | Williams Percent Range (14) staat dicht bij de onderkant van zijn recente range op -80.33. |
| Bull Bear Power (13) | €-5.316e-8 | Bearish | Bull Bear Power (13) is negatief op €-5.316e-8, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 6.74 | Oververkocht | Ultimate Oscillator is zwak op 6.74, wat suggereert dat neerwaarts momentum over meerdere tijdsbestekken mogelijk overstrekt is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅7414 | Bearish | ONC handelt onder de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend verzwakt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅7563 | Bearish | ONC handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van Oncology Network het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Celestia (TIA), Injective (INJ), Hedera Hashgraph (HBAR), Avalanche (AVAX) and LayerZero (ZRO) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Dash (DASH), Beldex (BDX), Convex Finance (CVX), JUST (JST) and Bonk (BONK).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Celestia | 0.889 |
| Injective | 0.872 |
| Hedera Hashgraph | 0.864 |
| Avalanche | 0.857 |
| LayerZero | 0.838 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Dash | -0.461 |
| Beldex | -0.430 |
| Convex Finance | -0.181 |
| JUST | -0.157 |
| Bonk | -0.076 |
De koers van Oncology Network is positief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.693, exclusief Tether (USDT), en positief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van 0.577. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met Oncology Network geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met Oncology Network, zou een beweging in één richting voor Oncology Network zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



