De setup mist sterke bevestiging en draagt genoeg risico om voorzichtigheid op de huidige niveaus te rechtvaardigen.
In de huidige Rustige bearmarkt is de best passende aanpak Blijf defensief en wacht op bevestiging. De markt is zwak zonder paniekniveau aan volatiliteit, wat meestal pleit voor defensief blijven, agressieve instappen vermijden en wachten op duidelijker bewijs van een omkeer.
De steun- en weerstandsniveaus van no face markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.0₅6300 - €0.0₅6317 | |
| Steun 2 | €0.0₅6109 - €0.0₅6188 | |
| Steun 3 | €0.0₅5705 - €0.0₅5770 | |
| Steun 4 | €0.0₅5264 - €0.0₅5364 | |
| Weerstand 1 | €0.0₅6488 - €0.0₅6560 | |
| Weerstand 2 | €0.0₅6658 - €0.0₅6676 | |
| Weerstand 3 | €0.0₅6973 - €0.0₅7044 | |
| Weerstand 4 | €0.0₅7257 - €0.0₅7274 |
NOFACE doorbreekt de weerstandszone bij €0.0₅6488 - €0.0₅6560 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.0₅6658 - €0.0₅6676.
NOFACE verliest de steunzone bij €0.0₅6300 - €0.0₅6317. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.0₅6109 - €0.0₅6188.
NOFACE blijft handelen tussen €0.0₅6317 en €0.0₅6488. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅6936 | Bearish | NOFACE handelt onder het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.0₅6006 | Bullish | NOFACE blijft boven de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.0₅6676 | Bearish | NOFACE handelt onder het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend verzwakt. |
| EMA200 | €0.0₅6923 | Bearish | NOFACE staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft. |
| RSI (14) | 25.82 | Oververkocht | RSI (14) is laag op 25.82, wat suggereert dat neerwaarts momentum mogelijk uitgeput raakt. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Oververkocht | Stoch RSI (14) is laag op 0.00, wat laat zien dat momentum dicht bij zijn recente ondergrens drukt. |
| MACD | -1.455e-7 | Bullish | MACD staat boven zijn signaallijn. |
| ATR | 0.2709% | Rustig | Volatiliteit ligt onder de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.0₅6500 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -43.23 | Neutraal | CCI (20) staat op -43.23, waardoor de koers relatief dicht bij het recente gemiddelde blijft. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-3.664e-7 | Bearish | Awesome Oscillator staat onder nul op €-3.664e-7, wat bearish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -38.19 | Neutraal | Williams Percent Range (14) staat op -38.19, waardoor de koers in het midden van zijn recente range blijft. |
| Bull Bear Power (13) | €-3.283e-8 | Bearish | Bull Bear Power (13) is negatief op €-3.283e-8, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 22.96 | Oververkocht | Ultimate Oscillator is zwak op 22.96, wat suggereert dat neerwaarts momentum over meerdere tijdsbestekken mogelijk overstrekt is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅6460 | Bullish | NOFACE handelt boven de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend ondersteunt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅6939 | Bearish | NOFACE handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van no face het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Aave (AAVE), Cardano (ADA), Aerodrome Finance (AERO), Algorand (ALGO) and Aptos (APT) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van LayerZero (ZRO), Zcash (ZEC), Tezos (XTZ), XRP (XRP) and Plasma (XPL).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Aave | 0.000 |
| Cardano | 0.000 |
| Aerodrome Finance | 0.000 |
| Algorand | 0.000 |
| Aptos | 0.000 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| LayerZero | 0.000 |
| Zcash | 0.000 |
| Tezos | 0.000 |
| XRP | 0.000 |
| Plasma | 0.000 |
De koers van no face is niet gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.000, exclusief Tether (USDT), en niet gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van 0.000. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met no face geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met no face, zou een beweging in één richting voor no face zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



