Het asset oogt technisch nog steeds ondersteunend, met meerdere signalen die de setup blijven ondersteunen.
In de huidige Volatiele bullmarkt is de best passende aanpak Volg de trend, maar verscherp het risicobeheer. De bredere trend is nog steeds bullish, maar de koersschommelingen zijn groter en minder vergevingsgezind. De opwaartse bias blijft dus intact, terwijl uitvoering en risicobeheer strakker moeten zijn.
De steun- en weerstandsniveaus van MUNCAT markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.00001607 - €0.00001624 | |
| Steun 2 | €0.00001561 - €0.00001587 | |
| Steun 3 | €0.00001518 - €0.00001549 | |
| Steun 4 | €0.00001466 - €0.00001496 | |
| Weerstand 1 | €0.00001692 - €0.00001730 | |
| Weerstand 2 | €0.00001737 - €0.00001768 | |
| Weerstand 3 | €0.00001839 - €0.00001856 | |
| Actief 1 | €0.00001626 - €0.00001668 |
MUNCAT doorbreekt de weerstandszone bij €0.00001692 - €0.00001730 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.00001737 - €0.00001768.
MUNCAT verliest de steunzone bij €0.00001607 - €0.00001624. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.00001561 - €0.00001587.
MUNCAT blijft handelen tussen €0.00001624 en €0.00001692. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00001642 | Bullish | MUNCAT handelt boven het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.00001598 | Bullish | MUNCAT blijft boven de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.00001646 | Bearish | MUNCAT handelt onder het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend verzwakt. |
| EMA200 | €0.00003642 | Bearish | MUNCAT staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft. |
| RSI (14) | 47.57 | Neutraal | RSI (14) staat op 47.57, waardoor momentum in een evenwichtige range blijft. |
| Stoch RSI (14) | 24.56 | Neutraal | Stoch RSI (14) staat op 24.56, wat suggereert dat momentum actief is maar nog niet extreem. |
| MACD | 0.0₇2455 | Bearish | MACD staat onder zijn signaallijn. |
| ATR | 1.00% | Volatiel | Volatiliteit ligt boven de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.00001648 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -90.87 | Neutraal | CCI (20) staat op -90.87, waardoor de koers relatief dicht bij het recente gemiddelde blijft. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₇3240 | Bullish | Awesome Oscillator staat boven nul op €0.0₇3240, wat bullish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -67.15 | Neutraal | Williams Percent Range (14) staat op -67.15, waardoor de koers in het midden van zijn recente range blijft. |
| Bull Bear Power (13) | €-2.637e-7 | Bearish | Bull Bear Power (13) is negatief op €-2.637e-7, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 46.81 | Neutraal | Ultimate Oscillator staat op 46.81, wat suggereert dat momentum in de korte, middellange en lange vensters in balans is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00001635 | Bullish | MUNCAT handelt boven de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend ondersteunt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00001661 | Bearish | MUNCAT handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van MUNCAT het sterkst positief gecorreleerd met de koers van OKB (OKB), Monad (MON), Canton (CC), Gnosis (GNO) and LEO Token (LEO) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Aptos (APT), Aster (ASTER), Pyth Network (PYTH), JUST (JST) and Sei (SEI).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| OKB | 0.642 |
| Monad | 0.513 |
| Canton | 0.506 |
| Gnosis | 0.496 |
| LEO Token | 0.476 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Aptos | -0.816 |
| Aster | -0.804 |
| Pyth Network | -0.743 |
| JUST | -0.726 |
| Sei | -0.724 |
De koers van MUNCAT is negatief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van -0.383, exclusief Tether (USDT), en negatief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van -0.106. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met MUNCAT geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met MUNCAT, zou een beweging in één richting voor MUNCAT zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



