Het asset oogt technisch constructief, maar de huidige instapkwaliteit is niet perfect.
In de huidige Rustige bullmarkt is de best passende aanpak Trend volgen / dips kopen. De trendomstandigheden zijn constructief en de volatiliteit is beheerst, wat meestal gunstig is om de opwaartse beweging te volgen en naar pullbacks te zoeken in plaats van kracht tegen te handelen.
De steun- en weerstandsniveaus van marcat maker markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.0₅2477 - €0.0₅2598 | |
| Steun 2 | €0.0₅1984 - €0.0₅2377 | |
| Steun 3 | €0.0₅1705 - €0.0₅1921 | |
| Weerstand 1 | €0.0₅2706 - €0.0₅2827 | |
| Weerstand 2 | €0.0₅3382 - €0.0₅3503 | |
| Weerstand 3 | €0.0₅5919 - €0.0₅6040 | |
| Weerstand 4 | €0.0₅6245 - €0.0₅6367 |
MARCAT doorbreekt de weerstandszone bij €0.0₅2706 - €0.0₅2827 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.0₅3382 - €0.0₅3503.
MARCAT verliest de steunzone bij €0.0₅2477 - €0.0₅2598. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.0₅1984 - €0.0₅2377.
MARCAT blijft handelen tussen €0.0₅2598 en €0.0₅2706. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅2565 | Bullish | MARCAT handelt boven het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.0₅2130 | Bullish | MARCAT blijft boven de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.0₅2533 | Bullish | MARCAT houdt stand boven het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend ondersteunt. |
| EMA200 | €0.0₅2458 | Bullish | MARCAT staat boven het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur constructief blijft. |
| RSI (14) | 75.64 | Overgekocht | RSI (14) is verhoogd op 75.64, wat suggereert dat opwaarts momentum mogelijk overstrekt raakt. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Oververkocht | Stoch RSI (14) is laag op 0.00, wat laat zien dat momentum dicht bij zijn recente ondergrens drukt. |
| MACD | 0.0₇5078 | Bearish | MACD staat onder zijn signaallijn. |
| ATR | 0.00% | Rustig | Volatiliteit ligt onder de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.0₅2705 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -66.67 | Neutraal | CCI (20) staat op -66.67, waardoor de koers relatief dicht bij het recente gemiddelde blijft. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₇6896 | Bullish | Awesome Oscillator staat boven nul op €0.0₇6896, wat bullish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | 0.00 | Overgekocht | Williams Percent Range (14) staat dicht bij de bovenkant van zijn recente range op 0.00. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₈4853 | Bullish | Bull Bear Power (13) is positief op €0.0₈4853, wat suggereert dat kopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 12.69 | Oververkocht | Ultimate Oscillator is zwak op 12.69, wat suggereert dat neerwaarts momentum over meerdere tijdsbestekken mogelijk overstrekt is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅2705 | Bullish | MARCAT handelt boven de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend ondersteunt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅2705 | Bullish | MARCAT handelt boven de Ichimoku-basislijn, wat een bullish structuur ondersteunt. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van marcat maker het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Tezos (XTZ), VeChain (VET), Injective (INJ), Stacks (STX) and Immutable X (IMX) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Beldex (BDX), JUST (JST), APENFT (NFT), LEO Token (LEO) and Pi Network (PI).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Tezos | 0.891 |
| VeChain | 0.841 |
| Injective | 0.825 |
| Stacks | 0.803 |
| Immutable X | 0.800 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Beldex | -0.147 |
| JUST | 0.059 |
| APENFT | 0.080 |
| LEO Token | 0.084 |
| Pi Network | 0.120 |
De koers van marcat maker is positief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.626, exclusief Tether (USDT), en positief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van 0.595. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met marcat maker geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met marcat maker, zou een beweging in één richting voor marcat maker zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



