Het asset oogt technisch constructief, maar de huidige instapkwaliteit is niet perfect.
In de huidige Rustige bullmarkt is de best passende aanpak Trend volgen / dips kopen. De trendomstandigheden zijn constructief en de volatiliteit is beheerst, wat meestal gunstig is om de opwaartse beweging te volgen en naar pullbacks te zoeken in plaats van kracht tegen te handelen.
De steun- en weerstandsniveaus van Jeffrey Epstain markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.0₅3935 - €0.0₅4035 | |
| Steun 2 | €0.0₅3765 - €0.0₅3865 | |
| Steun 3 | €0.0₅3571 - €0.0₅3670 | |
| Steun 4 | €0.0₅3267 - €0.0₅3367 | |
| Weerstand 1 | €0.0₅4559 - €0.0₅4658 | |
| Weerstand 2 | €0.0₅4686 - €0.0₅4850 | |
| Weerstand 3 | €0.0₅4866 - €0.0₅4966 | |
| Weerstand 4 | €0.0₅5752 - €0.0₅6021 | |
| Actief 1 | €0.0₅4204 - €0.0₅4308 |
EPSTAIN doorbreekt de weerstandszone bij €0.0₅4559 - €0.0₅4658 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.0₅4686 - €0.0₅4850.
EPSTAIN verliest de steunzone bij €0.0₅3935 - €0.0₅4035. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.0₅3765 - €0.0₅3865.
EPSTAIN blijft handelen tussen €0.0₅4035 en €0.0₅4559. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅4279 | Bearish | EPSTAIN handelt onder het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.0₅4056 | Bullish | EPSTAIN blijft boven de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.0₅4237 | Bullish | EPSTAIN houdt stand boven het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend ondersteunt. |
| EMA200 | €0.0₅7437 | Bearish | EPSTAIN staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft. |
| RSI (14) | 42.27 | Neutraal | RSI (14) staat op 42.27, waardoor momentum in een evenwichtige range blijft. |
| Stoch RSI (14) | 9.38 | Oververkocht | Stoch RSI (14) is laag op 9.38, wat laat zien dat momentum dicht bij zijn recente ondergrens drukt. |
| MACD | 0.0₇2664 | Bearish | MACD staat onder zijn signaallijn. |
| ATR | 2.35% | Rustig | Volatiliteit ligt onder de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.0₅4543 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -137.19 | Bearish | CCI (20) is zwak op -137.19, wat laat zien dat de koers ruim onder het recente gemiddelde handelt. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₇1872 | Bullish | Awesome Oscillator staat boven nul op €0.0₇1872, wat bullish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -89.67 | Oververkocht | Williams Percent Range (14) staat dicht bij de onderkant van zijn recente range op -89.67. |
| Bull Bear Power (13) | €-1.847e-7 | Bearish | Bull Bear Power (13) is negatief op €-1.847e-7, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 28.80 | Oververkocht | Ultimate Oscillator is zwak op 28.80, wat suggereert dat neerwaarts momentum over meerdere tijdsbestekken mogelijk overstrekt is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅4118 | Bullish | EPSTAIN handelt boven de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend ondersteunt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅4368 | Bearish | EPSTAIN handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van Jeffrey Epstain het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Gnosis (GNO), Zcash (ZEC), Avalanche (AVAX), Pump.fun (PUMP) and Hyperliquid (HYPE) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van StarkNet (STRK), Beldex (BDX), Pyth Network (PYTH), Celestia (TIA) and Cosmos (ATOM).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Gnosis | 0.931 |
| Zcash | 0.905 |
| Avalanche | 0.904 |
| Pump.fun | 0.890 |
| Hyperliquid | 0.871 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| StarkNet | -0.758 |
| Beldex | -0.745 |
| Pyth Network | -0.635 |
| Celestia | -0.602 |
| Cosmos | -0.596 |
De koers van Jeffrey Epstain is positief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.497, exclusief Tether (USDT), en positief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van 0.517. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met Jeffrey Epstain geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met Jeffrey Epstain, zou een beweging in één richting voor Jeffrey Epstain zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



