Afbeelding van INS
INSInscribe
€0.004016
-0.28%
1D

Inscribe analyse

Investeringsscore
Een snelle blik op de investeringsvooruitzichten van Inscribe.
6.5

De setup heeft een licht positieve bias, maar het rendement-risicoprofiel is niet schoon genoeg om agressief te handelen.

Wat helpt
  • Het huidige niveau biedt nog steeds een gunstig rendement-risicoprofiel.
  • De koers handelt boven de Hull Moving Average (9), waardoor de kortetermijntrend ondersteunend blijft.
Belangrijkste risico's
  • De koers handelt onder het volumegewogen gemiddelde, wat suggereert dat de beweging volume-ondersteunde steun verliest.
  • De koers handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat suggereert dat de bredere structuur verzwakt.
Samenvatting marktstatus
Huidig regime
Rustige zijwaartse markt
Vertrouwen: 43%
Waarom deze status?
  • INS staat onder SMA50
  • SMA50 staat boven SMA200
  • De helling van SMA50 is positief over de afgelopen 10 dagen
  • Het 30-daagse rendement is negatief
  • ATR-volatiliteit ligt onder het 60e percentiel van de voortschrijdende 180-daagse historie
Voorgestelde strategie

In de huidige Rustige zijwaartse markt is de best passende aanpak Range-trading / mean reversion. De markt is in balans en relatief rustig, wat doorgaans mean-reversiongedrag en range-trading meer beloont dan het najagen van uitbraken.

Trend
Zijwaarts
INS zit gevangen tussen bullish en bearish trendsignalen.
Momentum
Neutraal
RSI is 40.98, wat niet overgekocht en niet oververkocht is.
Volatiliteit
Rustig
INS ATR-volatiliteit ligt onder het 60e percentiel van de voortschrijdende 180-daagse historie.
Belangrijke niveaus
Weerstandszone
€0.004052 - €0.004105
Steunzone
€0.003947 - €0.004000
Grafiekpatronen
SMA50
SMA100
SMA200
RSI
Neutraal
MACD
Bearish
ATR%
Rustig
Volume
Laag
Steun & weerstand

De steun- en weerstandsniveaus van Inscribe markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.

Steunzone
€0.003947 - €0.004000
Weerstandszone
€0.004052 - €0.004105
Actieve zone
--
Niveautabel
NiveauZoneSterkte
Steun 1€0.003947 - €0.004000
Steun 2€0.003856 - €0.003909
Steun 3€0.003799 - €0.003840
Steun 4€0.003718 - €0.003760
Weerstand 1€0.004052 - €0.004105
Weerstand 2€0.004126 - €0.004216
Weerstand 3€0.004229 - €0.004282
Weerstand 4€0.004299 - €0.004352
Scenarioanalyse
Bullish scenario

INS doorbreekt de weerstandszone bij €0.004052 - €0.004105 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.004126 - €0.004216.

Bearish scenario

INS verliest de steunzone bij €0.003947 - €0.004000. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.003856 - €0.003909.

Neutraal scenario

INS blijft handelen tussen €0.004000 en €0.004052. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.

Technische indicatoren

Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.

IndicatorWaardeSignaalInterpretatie
SMA50
€0.004210
Bearish
INS handelt onder het 50-daags gemiddelde.
SMA200
€0.003719
Bullish
INS blijft boven de langetermijntrendlijn.
EMA50
€0.004077
Bearish
INS handelt onder het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend verzwakt.
EMA200
€0.004058
Bearish
INS staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft.
RSI (14)
40.98
Neutraal
RSI (14) staat op 40.98, waardoor momentum in een evenwichtige range blijft.
Stoch RSI (14)
57.80
Neutraal
Stoch RSI (14) staat op 57.80, wat suggereert dat momentum actief is maar nog niet extreem.
MACD
-0.00007309
Bearish
MACD staat onder zijn signaallijn.
ATR
1.02%
Rustig
Volatiliteit ligt onder de 180-daagse mediaan.
VWMA
€0.004322
Bearish
De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde.
Commodity Channel Index (20)
-95.95
Neutraal
CCI (20) staat op -95.95, waardoor de koers relatief dicht bij het recente gemiddelde blijft.
Awesome Oscillator (5, 34)
€-0.0002740
Bearish
Awesome Oscillator staat onder nul op €-0.0002740, wat bearish momentum ondersteunt.
Williams Percent Range (14)
-67.90
Neutraal
Williams Percent Range (14) staat op -67.90, waardoor de koers in het midden van zijn recente range blijft.
Bull Bear Power (13)
€-0.00008439
Bearish
Bull Bear Power (13) is negatief op €-0.00008439, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline.
Ultimate Oscillator (7, 14, 28)
32.23
Neutraal
Ultimate Oscillator staat op 32.23, wat suggereert dat momentum in de korte, middellange en lange vensters in balans is.
Hull Moving Average (9)
€0.003883
Bullish
INS handelt boven de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend ondersteunt.
Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26)
€0.004335
Bearish
INS handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur.
Assets vergelijkbaar met Inscribe

In de afgelopen 7 dagen was de koers van Inscribe het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Venice Token (VVV), Monero (XMR), Binance Coin (BNB), Gnosis (GNO) and Avalanche (AVAX) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Cosmos (ATOM), Kaia (KAIA), Immutable X (IMX), Pyth Network (PYTH) and StarkNet (STRK).

Positief gecorreleerde valuta's
NaamCorrelatie
Afbeelding van Venice TokenVenice Token0.890
Afbeelding van MoneroMonero0.879
Afbeelding van Binance CoinBinance Coin0.876
Afbeelding van GnosisGnosis0.869
Afbeelding van AvalancheAvalanche0.854
Negatief gecorreleerde valuta's
NaamCorrelatie
Afbeelding van CosmosCosmos-0.745
Afbeelding van KaiaKaia-0.696
Afbeelding van Immutable XImmutable X-0.627
Afbeelding van Pyth NetworkPyth Network-0.568
Afbeelding van StarkNetStarkNet-0.564

De koers van Inscribe is positief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.147, exclusief Tether (USDT), en positief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van 0.394. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met Inscribe geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met Inscribe, zou een beweging in één richting voor Inscribe zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.

De CoinCheckup Cryptocurrency-koerstracker
Volg eenvoudig meer dan 40.000 cryptokoersen in realtime.
Google Play Store link
4.3 • 10,000+ Beoordelingen
Afbeelding van mobiele app