Het asset oogt technisch nog steeds ondersteunend, met meerdere signalen die de setup blijven ondersteunen.
In de huidige Rustige bullmarkt is de best passende aanpak Trend volgen / dips kopen. De trendomstandigheden zijn constructief en de volatiliteit is beheerst, wat meestal gunstig is om de opwaartse beweging te volgen en naar pullbacks te zoeken in plaats van kracht tegen te handelen.
De steun- en weerstandsniveaus van GTA VI markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.0₁₃4461 - €0.0₁₃4667 | |
| Steun 2 | €0.0₁₃3750 - €0.0₁₃4288 | |
| Steun 3 | €0.0₁₃3151 - €0.0₁₃3504 | |
| Steun 4 | €0.0₁₃2346 - €0.0₁₃2548 | |
| Weerstand 1 | €0.0₁₃4993 - €0.0₁₃5625 | |
| Weerstand 2 | €0.0₁₃6446 - €0.0₁₃6636 | |
| Weerstand 3 | €0.0₁₃6766 - €0.0₁₃6956 | |
| Weerstand 4 | €0.0₁₃7376 - €0.0₁₃7566 | |
| Actief 1 | €0.0₁₃4741 - €0.0₁₃4932 |
GTA6 doorbreekt de weerstandszone bij €0.0₁₃4993 - €0.0₁₃5625 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.0₁₃6446 - €0.0₁₃6636.
GTA6 verliest de steunzone bij €0.0₁₃4461 - €0.0₁₃4667. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.0₁₃3750 - €0.0₁₃4288.
GTA6 blijft handelen tussen €0.0₁₃4667 en €0.0₁₃4993. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₁₃4224 | Bullish | GTA6 handelt boven het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.0₁₃6249 | Bearish | GTA6 blijft onder de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.0₁₃4412 | Bullish | GTA6 houdt stand boven het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend ondersteunt. |
| EMA200 | €0.0₁₃5933 | Bearish | GTA6 staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft. |
| RSI (14) | 63.26 | Neutraal | RSI (14) staat op 63.26, waardoor momentum in een evenwichtige range blijft. |
| Stoch RSI (14) | 54.87 | Neutraal | Stoch RSI (14) staat op 54.87, wat suggereert dat momentum actief is maar nog niet extreem. |
| MACD | 0.0₁₄2423 | Bullish | MACD staat boven zijn signaallijn. |
| ATR | 3.94% | Rustig | Volatiliteit ligt onder de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.0₁₃4779 | Bullish | De koers staat boven het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | 63.61 | Neutraal | CCI (20) staat op 63.61, waardoor de koers relatief dicht bij het recente gemiddelde blijft. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₁₄5559 | Bullish | Awesome Oscillator staat boven nul op €0.0₁₄5559, wat bullish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -20.34 | Neutraal | Williams Percent Range (14) staat op -20.34, waardoor de koers in het midden van zijn recente range blijft. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₁₄1279 | Bullish | Bull Bear Power (13) is positief op €0.0₁₄1279, wat suggereert dat kopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 52.59 | Neutraal | Ultimate Oscillator staat op 52.59, wat suggereert dat momentum in de korte, middellange en lange vensters in balans is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₁₃4894 | Bearish | GTA6 handelt onder de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend verzwakt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₁₃4472 | Bullish | GTA6 handelt boven de Ichimoku-basislijn, wat een bullish structuur ondersteunt. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van GTA VI het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Cardano (ADA), Hyperliquid (HYPE), Jupiter (JUP), XRP (XRP) and Midnight (NIGHT) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Basic Attention Token (BAT), LEO Token (LEO), Monero (XMR), Celestia (TIA) and Injective (INJ).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Cardano | 0.881 |
| Hyperliquid | 0.881 |
| Jupiter | 0.871 |
| XRP | 0.870 |
| Midnight | 0.863 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Basic Attention Token | -0.752 |
| LEO Token | -0.696 |
| Monero | -0.664 |
| Celestia | -0.518 |
| Injective | -0.514 |
De koers van GTA VI is positief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.472, exclusief Tether (USDT), en positief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van 0.565. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met GTA VI geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met GTA VI, zou een beweging in één richting voor GTA VI zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



