De grafiek is momenteel gemengd, dus geduld is gerechtvaardigd tenzij er een betere instap verschijnt.
In de huidige Rustige bearmarkt is de best passende aanpak Blijf defensief en wacht op bevestiging. De markt is zwak zonder paniekniveau aan volatiliteit, wat meestal pleit voor defensief blijven, agressieve instappen vermijden en wachten op duidelijker bewijs van een omkeer.
De steun- en weerstandsniveaus van Fur-nancial advisor markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.00001381 - €0.00001406 | |
| Steun 2 | €0.00001340 - €0.00001366 | |
| Steun 3 | €0.00001298 - €0.00001318 | |
| Steun 4 | €0.00001263 - €0.00001289 | |
| Weerstand 1 | €0.00001504 - €0.00001531 | |
| Weerstand 2 | €0.00001532 - €0.00001558 | |
| Weerstand 3 | €0.00001587 - €0.00001613 | |
| Weerstand 4 | €0.00001620 - €0.00001640 | |
| Actief 1 | €0.00001418 - €0.00001446 |
FUR doorbreekt de weerstandszone bij €0.00001504 - €0.00001531 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.00001532 - €0.00001558.
FUR verliest de steunzone bij €0.00001381 - €0.00001406. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.00001340 - €0.00001366.
FUR blijft handelen tussen €0.00001406 en €0.00001504. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00001636 | Bearish | FUR handelt onder het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.00001471 | Bearish | FUR blijft onder de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.00001563 | Bearish | FUR handelt onder het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend verzwakt. |
| EMA200 | €0.00001672 | Bearish | FUR staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft. |
| RSI (14) | 25.84 | Oververkocht | RSI (14) is laag op 25.84, wat suggereert dat neerwaarts momentum mogelijk uitgeput raakt. |
| Stoch RSI (14) | 0.0₁₂1490 | Oververkocht | Stoch RSI (14) is laag op 0.0₁₂1490, wat laat zien dat momentum dicht bij zijn recente ondergrens drukt. |
| MACD | -6.607e-7 | Bullish | MACD staat boven zijn signaallijn. |
| ATR | 1.80% | Rustig | Volatiliteit ligt onder de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.00001467 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -86.06 | Neutraal | CCI (20) staat op -86.06, waardoor de koers relatief dicht bij het recente gemiddelde blijft. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-0.000001589 | Bearish | Awesome Oscillator staat onder nul op €-0.000001589, wat bearish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -98.85 | Oververkocht | Williams Percent Range (14) staat dicht bij de onderkant van zijn recente range op -98.85. |
| Bull Bear Power (13) | €-3.104e-7 | Bearish | Bull Bear Power (13) is negatief op €-3.104e-7, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 28.33 | Oververkocht | Ultimate Oscillator is zwak op 28.33, wat suggereert dat neerwaarts momentum over meerdere tijdsbestekken mogelijk overstrekt is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00001432 | Bullish | FUR handelt boven de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend ondersteunt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00001613 | Bearish | FUR handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van Fur-nancial advisor het sterkst positief gecorreleerd met de koers van GateToken (GT), Curve DAO Token (CRV), Tezos (XTZ), Filecoin (FIL) and Kaia (KAIA) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Dash (DASH), Beldex (BDX), Quant (QNT), Ethena (ENA) and Binance Coin (BNB).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| GateToken | 0.937 |
| Curve DAO Token | 0.933 |
| Tezos | 0.928 |
| Filecoin | 0.928 |
| Kaia | 0.924 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Dash | -0.431 |
| Beldex | -0.138 |
| Quant | 0.003 |
| Ethena | 0.059 |
| Binance Coin | 0.208 |
De koers van Fur-nancial advisor is positief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.759, exclusief Tether (USDT), en positief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van 0.738. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met Fur-nancial advisor geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met Fur-nancial advisor, zou een beweging in één richting voor Fur-nancial advisor zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



