Het asset oogt technisch nog steeds ondersteunend, met meerdere signalen die de setup blijven ondersteunen.
In de huidige Rustige bullmarkt is de best passende aanpak Trend volgen / dips kopen. De trendomstandigheden zijn constructief en de volatiliteit is beheerst, wat meestal gunstig is om de opwaartse beweging te volgen en naar pullbacks te zoeken in plaats van kracht tegen te handelen.
De steun- en weerstandsniveaus van Flare AI markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.0₅4746 - €0.0₅4954 | |
| Steun 2 | €0.0₅4529 - €0.0₅4719 | |
| Steun 3 | €0.0₅4184 - €0.0₅4260 | |
| Steun 4 | €0.0₅3923 - €0.0₅3998 | |
| Weerstand 1 | €0.0₅5299 - €0.0₅5375 | |
| Weerstand 2 | €0.0₅5516 - €0.0₅5658 | |
| Weerstand 3 | €0.0₅5687 - €0.0₅5762 | |
| Weerstand 4 | €0.0₅5843 - €0.0₅5918 | |
| Actief 1 | €0.0₅5021 - €0.0₅5281 |
FLARE doorbreekt de weerstandszone bij €0.0₅5299 - €0.0₅5375 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.0₅5516 - €0.0₅5658.
FLARE verliest de steunzone bij €0.0₅4746 - €0.0₅4954. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.0₅4529 - €0.0₅4719.
FLARE blijft handelen tussen €0.0₅4954 en €0.0₅5299. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅5108 | Bearish | FLARE handelt onder het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.0₅4380 | Bullish | FLARE blijft boven de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.0₅4986 | Bullish | FLARE houdt stand boven het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend ondersteunt. |
| EMA200 | €0.0₅6551 | Bearish | FLARE staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft. |
| RSI (14) | 40.96 | Neutraal | RSI (14) staat op 40.96, waardoor momentum in een evenwichtige range blijft. |
| Stoch RSI (14) | 8.26 | Oververkocht | Stoch RSI (14) is laag op 8.26, wat laat zien dat momentum dicht bij zijn recente ondergrens drukt. |
| MACD | -2.668e-8 | Bearish | MACD staat onder zijn signaallijn. |
| ATR | 1.50% | Rustig | Volatiliteit ligt onder de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.0₅5046 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -73.52 | Neutraal | CCI (20) staat op -73.52, waardoor de koers relatief dicht bij het recente gemiddelde blijft. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-1.499e-7 | Bearish | Awesome Oscillator staat onder nul op €-1.499e-7, wat bearish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -71.52 | Neutraal | Williams Percent Range (14) staat op -71.52, waardoor de koers in het midden van zijn recente range blijft. |
| Bull Bear Power (13) | €-1.049e-7 | Bearish | Bull Bear Power (13) is negatief op €-1.049e-7, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 16.86 | Oververkocht | Ultimate Oscillator is zwak op 16.86, wat suggereert dat neerwaarts momentum over meerdere tijdsbestekken mogelijk overstrekt is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅5029 | Bullish | FLARE handelt boven de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend ondersteunt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅5399 | Bearish | FLARE handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van Flare AI het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Ethereum (ETH), Chainlink (LINK), Uniswap (UNI), VeChain (VET) and Solana (SOL) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Beldex (BDX), Raydium (RAY), StarkNet (STRK), JUST (JST) and Jupiter (JUP).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Ethereum | 0.987 |
| Chainlink | 0.977 |
| Uniswap | 0.975 |
| VeChain | 0.972 |
| Solana | 0.970 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Beldex | -0.798 |
| Raydium | -0.782 |
| StarkNet | -0.588 |
| JUST | -0.522 |
| Jupiter | -0.509 |
De koers van Flare AI is positief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.648, exclusief Tether (USDT), en positief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van 0.668. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met Flare AI geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met Flare AI, zou een beweging in één richting voor Flare AI zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



