De setup mist sterke bevestiging en draagt genoeg risico om voorzichtigheid op de huidige niveaus te rechtvaardigen.
In de huidige Volatiele bearmarkt is de best passende aanpak Kapitaalbehoud / vermijd het najagen van omkeringen. Neerwaartse trenddruk wordt versterkt door instabiele koersactie, waardoor kapitaalbehoud en geduld belangrijker zijn dan proberen scherpe tegen-trendbewegingen te vangen.
De steun- en weerstandsniveaus van Fart Dev markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.0₅3531 - €0.0₅3557 | |
| Steun 2 | €0.0₅3384 - €0.0₅3410 | |
| Steun 3 | €0.0₅3244 - €0.0₅3270 | |
| Weerstand 1 | €0.0₅3894 - €0.0₅3919 | |
| Weerstand 2 | €0.0₅3959 - €0.0₅3985 | |
| Weerstand 3 | €0.0₅4126 - €0.0₅4151 | |
| Weerstand 4 | €0.0₅9006 - €0.0₅9032 |
FARTDEV doorbreekt de weerstandszone bij €0.0₅3894 - €0.0₅3919 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.0₅3959 - €0.0₅3985.
FARTDEV verliest de steunzone bij €0.0₅3531 - €0.0₅3557. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.0₅3384 - €0.0₅3410.
FARTDEV blijft handelen tussen €0.0₅3557 en €0.0₅3894. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅3716 | Bearish | FARTDEV handelt onder het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.0₅6552 | Bearish | FARTDEV blijft onder de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.0₅3936 | Bearish | FARTDEV handelt onder het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend verzwakt. |
| EMA200 | €0.0₅5859 | Bearish | FARTDEV staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft. |
| RSI (14) | 24.32 | Oververkocht | RSI (14) is laag op 24.32, wat suggereert dat neerwaarts momentum mogelijk uitgeput raakt. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Oververkocht | Stoch RSI (14) is laag op 0.00, wat laat zien dat momentum dicht bij zijn recente ondergrens drukt. |
| MACD | -8.555e-8 | Bearish | MACD staat onder zijn signaallijn. |
| ATR | 0.7215% | Volatiel | Volatiliteit ligt boven de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.0₅3883 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -54.51 | Neutraal | CCI (20) staat op -54.51, waardoor de koers relatief dicht bij het recente gemiddelde blijft. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-2.126e-7 | Bearish | Awesome Oscillator staat onder nul op €-2.126e-7, wat bearish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -86.31 | Oververkocht | Williams Percent Range (14) staat dicht bij de onderkant van zijn recente range op -86.31. |
| Bull Bear Power (13) | €-4.160e-8 | Bearish | Bull Bear Power (13) is negatief op €-4.160e-8, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 5.87 | Oververkocht | Ultimate Oscillator is zwak op 5.87, wat suggereert dat neerwaarts momentum over meerdere tijdsbestekken mogelijk overstrekt is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅3593 | Bullish | FARTDEV handelt boven de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend ondersteunt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅3725 | Bearish | FARTDEV handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van Fart Dev het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Beldex (BDX), Kaia (KAIA), Morpho (MORPHO), Basic Attention Token (BAT) and TRON (TRX) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Mantle (MNT), Kaspa (KAS), Venice Token (VVV), Dash (DASH) and Convex Finance (CVX).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Beldex | 0.424 |
| Kaia | 0.381 |
| Morpho | 0.371 |
| Basic Attention Token | 0.351 |
| TRON | 0.342 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Mantle | -0.782 |
| Kaspa | -0.743 |
| Venice Token | -0.718 |
| Dash | -0.700 |
| Convex Finance | -0.698 |
De koers van Fart Dev is positief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.050, exclusief Tether (USDT), en negatief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van -0.205. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met Fart Dev geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met Fart Dev, zou een beweging in één richting voor Fart Dev zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



