Het asset oogt technisch nog steeds ondersteunend, met meerdere signalen die de setup blijven ondersteunen.
In de huidige Rustige bullmarkt is de best passende aanpak Trend volgen / dips kopen. De trendomstandigheden zijn constructief en de volatiliteit is beheerst, wat meestal gunstig is om de opwaartse beweging te volgen en naar pullbacks te zoeken in plaats van kracht tegen te handelen.
De steun- en weerstandsniveaus van FARM2 markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.00001049 - €0.00001055 | |
| Steun 2 | €0.00001010 - €0.00001016 | |
| Steun 3 | €0.0₅9774 - €0.0₅9829 | |
| Steun 4 | €0.0₅9289 - €0.0₅9560 | |
| Weerstand 1 | €0.00001090 - €0.00001096 | |
| Weerstand 2 | €0.00001120 - €0.00001132 | |
| Weerstand 3 | €0.00001277 - €0.00001289 |
FARM2 doorbreekt de weerstandszone bij €0.00001090 - €0.00001096 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.00001120 - €0.00001132.
FARM2 verliest de steunzone bij €0.00001049 - €0.00001055. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.00001010 - €0.00001016.
FARM2 blijft handelen tussen €0.00001055 en €0.00001090. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00001006 | Bullish | FARM2 handelt boven het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.0₅9016 | Bullish | FARM2 blijft boven de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.00001017 | Bullish | FARM2 houdt stand boven het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend ondersteunt. |
| EMA200 | €0.00001460 | Bearish | FARM2 staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft. |
| RSI (14) | 60.94 | Neutraal | RSI (14) staat op 60.94, waardoor momentum in een evenwichtige range blijft. |
| Stoch RSI (14) | 30.19 | Neutraal | Stoch RSI (14) staat op 30.19, wat suggereert dat momentum actief is maar nog niet extreem. |
| MACD | 0.0₆1883 | Bearish | MACD staat onder zijn signaallijn. |
| ATR | 0.5144% | Rustig | Volatiliteit ligt onder de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.00001076 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -46.91 | Neutraal | CCI (20) staat op -46.91, waardoor de koers relatief dicht bij het recente gemiddelde blijft. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆2047 | Bullish | Awesome Oscillator staat boven nul op €0.0₆2047, wat bullish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -45.05 | Neutraal | Williams Percent Range (14) staat op -45.05, waardoor de koers in het midden van zijn recente range blijft. |
| Bull Bear Power (13) | €-4.165e-9 | Bearish | Bull Bear Power (13) is negatief op €-4.165e-9, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 20.07 | Oververkocht | Ultimate Oscillator is zwak op 20.07, wat suggereert dat neerwaarts momentum over meerdere tijdsbestekken mogelijk overstrekt is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00001076 | Bullish | FARM2 handelt boven de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend ondersteunt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00001090 | Bearish | FARM2 handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van FARM2 het sterkst positief gecorreleerd met de koers van World Liberty Financial (WLFI), Beldex (BDX), Polygon Ecosystem Token (POL), Ethereum Classic (ETC) and Zcash (ZEC) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Stacks (STX), Monad (MON), Midnight (NIGHT), JUST (JST) and LayerZero (ZRO).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| World Liberty Financial | 0.783 |
| Beldex | 0.746 |
| Polygon Ecosystem Token | 0.725 |
| Ethereum Classic | 0.698 |
| Zcash | 0.670 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Stacks | -0.909 |
| Monad | -0.883 |
| Midnight | -0.830 |
| JUST | -0.787 |
| LayerZero | -0.742 |
De koers van FARM2 is negatief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van -0.092, exclusief Tether (USDT), en negatief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van -0.057. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met FARM2 geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met FARM2, zou een beweging in één richting voor FARM2 zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



