| Huidige koers | €0.0₅2660 |
|---|---|
| Koersverwachting | €0.0₅1993 (-25.08%) |
| Groene dagen | 24 / 30 (80%) |
| 50-daagse SMA | €0.0₅2208 |
| 200-daagse SMA | €0.0₅2338 |
| Volatiliteit | 8.84% (Hoog) |
| Fear & Greed Index | 71 (Greed) |
| Sentiment | bullish |
| 14-daagse RSI | 76.64 (Overbought) |
| Periode | Waarde | Actie |
|---|---|---|
| SMA 3 | €0.0₅2595 | KOPEN |
| SMA 5 | €0.0₅2593 | KOPEN |
| SMA 10 | €0.0₅2518 | KOPEN |
| SMA 21 | €0.0₅2465 | KOPEN |
| SMA 50 | €0.0₅2208 | KOPEN |
| SMA 100 | €0.0₅2164 | KOPEN |
| SMA 200 | €0.0₅2338 | KOPEN |
| Periode | Waarde | Actie |
|---|---|---|
| EMA 3 | €0.0₅2608 | KOPEN |
| EMA 5 | €0.0₅2583 | KOPEN |
| EMA 10 | €0.0₅2539 | KOPEN |
| EMA 21 | €0.0₅2452 | KOPEN |
| EMA 50 | €0.0₅2310 | KOPEN |
| EMA 100 | €0.0₅2751 | VERKOPEN |
| EMA 200 | €0.0₅8827 | VERKOPEN |
| Periode | Waarde | Actie |
|---|---|---|
| SMA 21 | €0.0₅2268 | KOPEN |
| Periode | Waarde | Actie |
|---|---|---|
| EMA 21 | €0.0₅5254 | VERKOPEN |
Een oscillator is een hulpmiddel voor technische analyse dat hoge en lage banden tussen twee extreme waarden construeert en vervolgens een trendindicator opbouwt die binnen deze grenzen schommelt. Traders gebruiken de trendindicator om kortetermijnomstandigheden van overbought of oversold te ontdekken.
| Periode | Waarde | Actie |
|---|---|---|
| RSI (14) | 76.64 | VERKOPEN |
| Stoch RSI (14) | 79.72 | NEUTRAAL |
| Stochastic Fast (14) | 90.48 | VERKOPEN |
| Commodity Channel Index (20) | 107.55 | VERKOPEN |
| Average Directional Index (14) | 59.51 | KOPEN |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.00 | NEUTRAAL |
| Momentum (10) | 0.00 | NEUTRAAL |
| MACD (12, 26) | 0.00 | KOPEN |
| Williams Percent Range (14) | -9.52 | VERKOPEN |
| Bull Bear Power (13) | 0.00 | NEUTRAAL |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 55.74 | NEUTRAAL |
| VWMA (10) | 0.00 | KOPEN |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | KOPEN |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRAAL |
Op basis van het klassieke pivotpunt (P1) van vandaag met een waarde van €0.0₅2632 heeft Entrave steunniveaus van €0.0₅2588, €0.0₅2522 en het sterkste niveau op €0.0₅2478. Op vergelijkbare wijze liggen de weerstandsniveaus van Entrave op €0.0₅2698, €0.0₅2742 en €0.0₅2808.
| # | Koers | Sterkte |
|---|---|---|
| S1 | €0.0₅2588 | |
| S2 | €0.0₅2522 | |
| S3 | €0.0₅2478 |
| # | Koers | Sterkte |
|---|---|---|
| R1 | €0.0₅2698 | |
| R2 | €0.0₅2742 | |
| R3 | €0.0₅2808 |
Onze verwachtingen zijn gebaseerd op historische gegevens, technische indicatoren en marktsentiment. Hoewel ze richtinggevend inzicht bieden, kunnen werkelijke koersen variëren door onvoorziene marktgebeurtenissen.
We gebruiken een breed scala aan hulpmiddelen, waaronder SMA, EMA, RSI, MACD, Stochastic Oscillators en Pivot Points, om betrouwbare koersverwachtingen te genereren.
Voortschrijdende gemiddelden zoals de 50-daagse en 200-daagse SMA's helpen koersgegevens af te vlakken en trends te identificeren. Een koers boven deze gemiddelden wijst vaak op bullish momentum.
De ENTRV koersverwachting wordt dagelijks bijgewerkt omdat deze afhankelijk is van realtime gegevens. Naarmate marktomstandigheden veranderen (denk aan koersbewegingen, handelsvolume of veranderingen in technische indicatoren), past het model zijn verwachting aan om de nieuwste trends en het nieuwste sentiment weer te geven. Dit zorgt ervoor dat verwachtingen relevant en nauwkeurig blijven in een snel bewegende cryptomarkt.
De pagina biedt dagelijkse en maandelijkse ROI-schattingen, bullish/bearish labels, technische analyse en een beleggingscalculator om long- of shortstrategieën te helpen plannen. Neem onze verwachtingsgegevens (en alle verwachtingsgegevens wat dat betreft) echter met een korrel zout. Het is berucht moeilijk om marktkoersen te voorspellen, en geen enkel model mag als onfeilbaar worden beschouwd.



