De setup heeft een licht positieve bias, maar het rendement-risicoprofiel is niet schoon genoeg om agressief te handelen.
In de huidige Rustige zijwaartse markt is de best passende aanpak Range-trading / mean reversion. De markt is in balans en relatief rustig, wat doorgaans mean-reversiongedrag en range-trading meer beloont dan het najagen van uitbraken.
De steun- en weerstandsniveaus van CULO markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.0₁₂1563 - €0.0₁₂1600 | |
| Steun 2 | €0.0₁₂1439 - €0.0₁₂1476 | |
| Steun 3 | €0.0₁₂1248 - €0.0₁₂1285 | |
| Steun 4 | €0.0₁₂1043 - €0.0₁₂1080 | |
| Weerstand 1 | €0.0₁₂1677 - €0.0₁₂1706 | |
| Weerstand 2 | €0.0₁₂1807 - €0.0₁₂1836 | |
| Weerstand 3 | €0.0₁₂2218 - €0.0₁₂2256 | |
| Weerstand 4 | €0.0₁₂2654 - €0.0₁₂2691 |
CULO doorbreekt de weerstandszone bij €0.0₁₂1677 - €0.0₁₂1706 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.0₁₂1807 - €0.0₁₂1836.
CULO verliest de steunzone bij €0.0₁₂1563 - €0.0₁₂1600. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.0₁₂1439 - €0.0₁₂1476.
CULO blijft handelen tussen €0.0₁₂1600 en €0.0₁₂1677. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₁₂1806 | Bearish | CULO handelt onder het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.0₈2467 | Bearish | CULO blijft onder de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.0₉1001 | Bearish | CULO handelt onder het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend verzwakt. |
| EMA200 | €0.0₈6705 | Bearish | CULO staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft. |
| RSI (14) | 2.43 | Oververkocht | RSI (14) is laag op 2.43, wat suggereert dat neerwaarts momentum mogelijk uitgeput raakt. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Oververkocht | Stoch RSI (14) is laag op 0.00, wat laat zien dat momentum dicht bij zijn recente ondergrens drukt. |
| MACD | -3.384e-12 | Bullish | MACD staat boven zijn signaallijn. |
| ATR | 1.78% | Rustig | Volatiliteit ligt onder de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.0₁₂2116 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -132.69 | Bearish | CCI (20) is zwak op -132.69, wat laat zien dat de koers ruim onder het recente gemiddelde handelt. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-8.693e-15 | Bearish | Awesome Oscillator staat onder nul op €-8.693e-15, wat bearish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -99.18 | Oververkocht | Williams Percent Range (14) staat dicht bij de onderkant van zijn recente range op -99.18. |
| Bull Bear Power (13) | €-1.813e-14 | Bearish | Bull Bear Power (13) is negatief op €-1.813e-14, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 12.36 | Oververkocht | Ultimate Oscillator is zwak op 12.36, wat suggereert dat neerwaarts momentum over meerdere tijdsbestekken mogelijk overstrekt is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₁₂1647 | Bearish | CULO handelt onder de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend verzwakt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₁₂1909 | Bearish | CULO handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van CULO het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Decred (DCR), Canton (CC), Beldex (BDX), Bitget Token (BGB) and Flare (FLR) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Celestia (TIA), Injective (INJ), TRON (TRX), Monero (XMR) and Basic Attention Token (BAT).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Decred | 0.803 |
| Canton | 0.799 |
| Beldex | 0.770 |
| Bitget Token | 0.721 |
| Flare | 0.697 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Celestia | -0.837 |
| Injective | -0.830 |
| TRON | -0.815 |
| Monero | -0.705 |
| Basic Attention Token | -0.596 |
De koers van CULO is positief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.140, exclusief Tether (USDT), en positief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van 0.333. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met CULO geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met CULO, zou een beweging in één richting voor CULO zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



