A setup enyhén pozitív elfogultságú, de a hozam/kockázat arány nem elég tiszta az agresszív lépésekhez.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
XAVI by Virtuals támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.00001317 - €0.00001357 | |
| Támasz 2 | €0.00001259 - €0.00001303 | |
| Támasz 3 | €0.00001054 - €0.00001162 | |
| Ellenállás 1 | €0.00001399 - €0.00001439 | |
| Ellenállás 2 | €0.00001445 - €0.00001484 | |
| Ellenállás 3 | €0.00001562 - €0.00001601 | |
| Ellenállás 4 | €0.00001607 - €0.00001659 | |
| Aktív 1 | €0.00001367 - €0.00001398 |
XAVI áttöri az ellenállási zónát €0.00001399 - €0.00001439 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.00001445 - €0.00001484 felé terelné.
XAVI elveszíti a támaszzónát €0.00001317 - €0.00001357 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.00001259 - €0.00001303 felé.
XAVI továbbra is €0.00001357 és €0.00001399 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00001364 | Bullish | XAVI az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.00001651 | Bearish | XAVI továbbra is a hosszú távú trendvonal alatt van. |
| EMA50 | €0.00001396 | Bearish | XAVI az 50 napos exponenciális átlag alatt kereskedik, ami gyengíti a friss trendet. |
| EMA200 | €0.00006316 | Bearish | XAVI a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 45.78 | Semleges | Az RSI (14) 45.78 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 0.00 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | 0.0₆3272 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 2.85% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.00001521 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -47.53 | Semleges | A CCI (20) -47.53 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆7204 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₆7204 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -88.81 | Túladott | A Williams Percent Range (14) a friss sávja alja közelében van, -88.81 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €-4.409e-7 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-4.409e-7 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 27.12 | Túladott | Az Ultimate Oscillator gyenge, 27.12 értéken áll, ami arra utal, hogy a több idősíkú lefelé irányuló momentum túlnyúlt lehet. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00001411 | Bearish | XAVI a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00001384 | Bullish | XAVI az Ichimoku bázisvonal felett kereskedik, ami támogatja a bullish struktúrát. |
Az elmúlt 7 napban a XAVI by Virtuals árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Decred (DCR), TRON (TRX), Gnosis (GNO), JUST (JST) and Quant (QNT) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Celestia (TIA), StarkNet (STRK), Conflux (CFX), Aerodrome Finance (AERO) and Aptos (APT) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Decred | 0.752 |
| TRON | 0.586 |
| Gnosis | 0.503 |
| JUST | 0.493 |
| Quant | 0.454 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Celestia | -0.881 |
| StarkNet | -0.867 |
| Conflux | -0.853 |
| Aerodrome Finance | -0.820 |
| Aptos | -0.748 |
A XAVI by Virtuals árfolyama negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, -0.155 értékkel, valamint negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, -0.036 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a XAVI by Virtuals eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A XAVI by Virtuals eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a XAVI by Virtuals egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



