Az eszköz technikailag konstruktívnak tűnik, de az aktuális belépési minőség nem tökéletes.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
Vee Finance támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₅9117 - €0.0₅9179 | |
| Támasz 2 | €0.0₅8878 - €0.0₅8902 | |
| Támasz 3 | €0.0₅8738 - €0.0₅8762 | |
| Ellenállás 1 | €0.00001029 - €0.00001055 | |
| Ellenállás 2 | €0.00001071 - €0.00001080 | |
| Ellenállás 3 | €0.00001162 - €0.00001170 | |
| Ellenállás 4 | €0.00004596 - €0.00004598 | |
| Aktív 1 | €0.0₅9302 - €0.0₅9991 |
VEE áttöri az ellenállási zónát €0.00001029 - €0.00001055 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.00001071 - €0.00001080 felé terelné.
VEE elveszíti a támaszzónát €0.0₅9117 - €0.0₅9179 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₅8878 - €0.0₅8902 felé.
VEE továbbra is €0.0₅9179 és €0.00001029 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅9670 | Bullish | VEE az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅9714 | Bullish | VEE továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.0₅9687 | Bullish | VEE az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.00001019 | Bearish | VEE a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 47.47 | Semleges | Az RSI (14) 47.47 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 0.00 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | 0.0₆1268 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 0.1890% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0₅9861 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -87.22 | Semleges | A CCI (20) -87.22 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆4593 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₆4593 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -100.00 | Túladott | A Williams Percent Range (14) a friss sávja alja közelében van, -100.00 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €-4.837e-8 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-4.837e-8 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 9.94 | Túladott | Az Ultimate Oscillator gyenge, 9.94 értéken áll, ami arra utal, hogy a több idősíkú lefelé irányuló momentum túlnyúlt lehet. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅9904 | Bearish | VEE a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅9067 | Bullish | VEE az Ichimoku bázisvonal felett kereskedik, ami támogatja a bullish struktúrát. |
Az elmúlt 7 napban a Vee Finance árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Sun Token (SUN), VeChain (VET), Quant (QNT), Sei (SEI) and Raydium (RAY) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Beldex (BDX), Basic Attention Token (BAT), Stacks (STX), KuCoin Token (KCS) and Tezos (XTZ) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Sun Token | 0.827 |
| VeChain | 0.751 |
| Quant | 0.740 |
| Sei | 0.738 |
| Raydium | 0.733 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Beldex | -0.677 |
| Basic Attention Token | -0.657 |
| Stacks | -0.650 |
| KuCoin Token | -0.559 |
| Tezos | -0.558 |
A Vee Finance árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.130 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.235 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Vee Finance eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Vee Finance eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Vee Finance egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



