Az eszköz technikailag konstruktívnak tűnik, de az aktuális belépési minőség nem tökéletes.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
The Profit támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₅6348 - €0.0₅6618 | |
| Támasz 2 | €0.0₅4269 - €0.0₅4516 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₅6897 - €0.0₅7034 | |
| Ellenállás 2 | €0.0₅7041 - €0.0₅7179 | |
| Ellenállás 3 | €0.0₅7610 - €0.0₅7845 |
PROFIT áttöri az ellenállási zónát €0.0₅6897 - €0.0₅7034 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0₅7041 - €0.0₅7179 felé terelné.
PROFIT elveszíti a támaszzónát €0.0₅6348 - €0.0₅6618 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₅4269 - €0.0₅4516 felé.
PROFIT továbbra is €0.0₅6618 és €0.0₅6897 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅6510 | Bullish | PROFIT az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅7254 | Bearish | PROFIT továbbra is a hosszú távú trendvonal alatt van. |
| EMA50 | €0.0₅6597 | Bullish | PROFIT az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.00001419 | Bearish | PROFIT a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 45.64 | Semleges | Az RSI (14) 45.64 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 4.81 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 4.81 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | 0.0₇8050 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 2.56% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0₅7169 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -117.82 | Bearish | A CCI (20) gyenge, -117.82 értéken áll, ami azt mutatja, hogy az ár jóval a friss átlaga alatt kereskedik. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-6.094e-8 | Bearish | Az Awesome Oscillator nulla alatt van, €-6.094e-8 értéken, ami támogatja a bearish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -81.58 | Túladott | A Williams Percent Range (14) a friss sávja alja közelében van, -81.58 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €-2.186e-7 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-2.186e-7 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 38.95 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 38.95 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅6569 | Bullish | PROFIT a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅6832 | Bearish | PROFIT az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a The Profit árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Monero (XMR), Gnosis (GNO), Avalanche (AVAX), Render Token (RENDER) and Pump.fun (PUMP) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Beldex (BDX), Cosmos (ATOM), Kaia (KAIA), StarkNet (STRK) and Immutable X (IMX) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Monero | 0.928 |
| Gnosis | 0.913 |
| Avalanche | 0.880 |
| Render Token | 0.872 |
| Pump.fun | 0.831 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Beldex | -0.812 |
| Cosmos | -0.754 |
| Kaia | -0.745 |
| StarkNet | -0.730 |
| Immutable X | -0.674 |
A The Profit árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.305 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.379 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a The Profit eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A The Profit eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a The Profit egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



