Az eszköz technikailag továbbra is támogató képet mutat, több jelzés is tovább erősíti a setupot.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
Story támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₅4643 - €0.0₅4702 | |
| Támasz 2 | €0.0₅4516 - €0.0₅4641 | |
| Támasz 3 | €0.0₅4189 - €0.0₅4345 | |
| Támasz 4 | €0.0₅4082 - €0.0₅4177 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₅5062 - €0.0₅5201 | |
| Ellenállás 2 | €0.0₅7534 - €0.0₅7731 | |
| Ellenállás 3 | €0.0₅8048 - €0.0₅8144 | |
| Ellenállás 4 | €0.00001216 - €0.00001226 | |
| Aktív 1 | €0.0₅4755 - €0.0₅4908 |
STORY áttöri az ellenállási zónát €0.0₅5062 - €0.0₅5201 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0₅7534 - €0.0₅7731 felé terelné.
STORY elveszíti a támaszzónát €0.0₅4643 - €0.0₅4702 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₅4516 - €0.0₅4641 felé.
STORY továbbra is €0.0₅4702 és €0.0₅5062 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅4080 | Bullish | STORY az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅5202 | Bearish | STORY továbbra is a hosszú távú trendvonal alatt van. |
| EMA50 | €0.0₅4283 | Bullish | STORY az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0₅5981 | Bearish | STORY a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 95.95 | Túlvett | Az RSI (14) emelkedett, 95.95 értéken áll, ami arra utal, hogy a felfelé irányuló momentum túlnyúlhat. |
| Stoch RSI (14) | 57.02 | Semleges | A Stoch RSI (14) 57.02 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum aktív, de még nem extrém. |
| MACD | 0.0₆2739 | Bullish | A MACD a jelzővonala felett van. |
| ATR | 1.53% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0₅4765 | Bullish | Az ár a volumen-súlyozott átlag felett van. |
| Commodity Channel Index (20) | 62.11 | Semleges | A CCI (20) 62.11 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆6008 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₆6008 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -4.57 | Túlvett | A Williams Percent Range (14) a friss sávja teteje közelében van, -4.57 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₆1350 | Bullish | A Bull Bear Power (13) pozitív, €0.0₆1350 értéken, ami arra utal, hogy a vevők irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 66.31 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 66.31 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅4792 | Bearish | STORY a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅4340 | Bullish | STORY az Ichimoku bázisvonal felett kereskedik, ami támogatja a bullish struktúrát. |
Az elmúlt 7 napban a Story árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Stacks (STX), Aster (ASTER), Pudgy Penguins (PENGU), Morpho (MORPHO) and Injective (INJ) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a JUST (JST), Jito (JTO), Flare (FLR), Aptos (APT) and Midnight (NIGHT) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Stacks | 0.772 |
| Aster | 0.735 |
| Pudgy Penguins | 0.717 |
| Morpho | 0.685 |
| Injective | 0.683 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| JUST | -0.794 |
| Jito | -0.699 |
| Flare | -0.692 |
| Aptos | -0.691 |
| Midnight | -0.690 |
A Story árfolyama negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, -0.236 értékkel, valamint negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, -0.024 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Story eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Story eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Story egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



