A jelenlegi setup gyenge vagy túl kockázatos ahhoz, hogy most vonzó vételként lehessen kezelni.
A jelenlegi Nyugodt medvepiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Maradj védekező, és várj megerősítésre. A piac gyenge, de nincs pánikszerű volatilitás, ami általában védekező hozzáállást, az agresszív belépők kerülését és a forduló egyértelműbb bizonyítékaira való várakozást indokol.
Stash Inu támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₅5230 - €0.0₅5515 | |
| Támasz 2 | €0.0₅4951 - €0.0₅5229 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₅6729 - €0.0₅7259 | |
| Ellenállás 2 | €0.0₅7392 - €0.0₅7901 | |
| Ellenállás 3 | €0.0₅8087 - €0.0₅8524 | |
| Ellenállás 4 | €0.0001458 - €0.0001460 | |
| Aktív 1 | €0.0₅5796 - €0.0₅6345 |
STASH áttöri az ellenállási zónát €0.0₅6729 - €0.0₅7259 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0₅7392 - €0.0₅7901 felé terelné.
STASH elveszíti a támaszzónát €0.0₅5230 - €0.0₅5515 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₅4951 - €0.0₅5229 felé.
STASH továbbra is €0.0₅5515 és €0.0₅6729 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅7161 | Bearish | STASH az 50 napos átlag alatt kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅6392 | Bearish | STASH továbbra is a hosszú távú trendvonal alatt van. |
| EMA50 | €0.0₅6879 | Bearish | STASH az 50 napos exponenciális átlag alatt kereskedik, ami gyengíti a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0₅9018 | Bearish | STASH a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 30.65 | Semleges | Az RSI (14) 30.65 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 7.52 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 7.52 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | -2.772e-7 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 3.41% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0₅6689 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -128.84 | Bearish | A CCI (20) gyenge, -128.84 értéken áll, ami azt mutatja, hogy az ár jóval a friss átlaga alatt kereskedik. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-7.012e-7 | Bearish | Az Awesome Oscillator nulla alatt van, €-7.012e-7 értéken, ami támogatja a bearish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -77.19 | Semleges | A Williams Percent Range (14) -77.19 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja. |
| Bull Bear Power (13) | €-2.135e-7 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-2.135e-7 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 40.57 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 40.57 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅6189 | Bullish | STASH a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅6835 | Bearish | STASH az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a Stash Inu árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Solana (SOL), Ethereum Classic (ETC), Tezos (XTZ), Sei (SEI) and Bittensor (TAO) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Hyperliquid (HYPE), Pi Network (PI), LEO Token (LEO), Pepe Coin (PEPE) and Sky (SKY) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Solana | 0.968 |
| Ethereum Classic | 0.967 |
| Tezos | 0.965 |
| Sei | 0.959 |
| Bittensor | 0.959 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Hyperliquid | -0.696 |
| Pi Network | -0.503 |
| LEO Token | -0.485 |
| Pepe Coin | -0.421 |
| Sky | -0.405 |
A Stash Inu árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.742 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.647 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Stash Inu eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Stash Inu eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Stash Inu egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



