Az eszköz technikailag konstruktívnak tűnik, de az aktuális belépési minőség nem tökéletes.
A jelenlegi Volatilis bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Kövesd a trendet, de szigorítsd a kockázatkezelést. A szélesebb trend továbbra is bullish, de az ármozgások nagyobbak és kevésbé megbocsátók, ezért a felfelé mutató elfogultság megmarad, miközben a végrehajtásnak és a kockázatkezelésnek szigorúbbnak kell lennie.
Stacy támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.00001251 - €0.00001367 | |
| Támasz 2 | €0.00001081 - €0.00001205 | |
| Támasz 3 | €0.0₅9103 - €0.00001025 | |
| Ellenállás 1 | €0.00001587 - €0.00001655 | |
| Ellenállás 2 | €0.00002020 - €0.00002138 | |
| Ellenállás 3 | €0.00002196 - €0.00002286 | |
| Ellenállás 4 | €0.00002295 - €0.00002426 | |
| Aktív 1 | €0.00001425 - €0.00001570 |
STACY áttöri az ellenállási zónát €0.00001587 - €0.00001655 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.00002020 - €0.00002138 felé terelné.
STACY elveszíti a támaszzónát €0.00001251 - €0.00001367 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.00001081 - €0.00001205 felé.
STACY továbbra is €0.00001367 és €0.00001587 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00001249 | Bullish | STACY az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.00001309 | Bullish | STACY továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.00001283 | Bullish | STACY az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.00001462 | Bullish | STACY a 200 napos exponenciális átlag felett van, ami konstruktívan tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 67.30 | Semleges | Az RSI (14) 67.30 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 50.49 | Semleges | A Stoch RSI (14) 50.49 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum aktív, de még nem extrém. |
| MACD | 0.0₆9325 | Bullish | A MACD a jelzővonala felett van. |
| ATR | 3.60% | Volatilis | A volatilitás a 180 napos mediánja felett van. |
| VWMA | €0.00001286 | Bullish | Az ár a volumen-súlyozott átlag felett van. |
| Commodity Channel Index (20) | 56.62 | Semleges | A CCI (20) 56.62 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₅2071 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₅2071 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -19.36 | Túlvett | A Williams Percent Range (14) a friss sávja teteje közelében van, -19.36 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₆4059 | Bullish | A Bull Bear Power (13) pozitív, €0.0₆4059 értéken, ami arra utal, hogy a vevők irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 52.10 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 52.10 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00001462 | Bullish | STACY a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00001341 | Bullish | STACY az Ichimoku bázisvonal felett kereskedik, ami támogatja a bullish struktúrát. |
Az elmúlt 7 napban a Stacy árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Ethereum Name Service (ENS), Worldcoin (WLD), Binance Coin (BNB), Ethereum (ETH) and Chainlink (LINK) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a LEO Token (LEO), Trust Wallet Token (TWT), Decred (DCR), Internet Computer (ICP) and Official Trump (TRUMP) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Ethereum Name Service | 0.820 |
| Worldcoin | 0.796 |
| Binance Coin | 0.788 |
| Ethereum | 0.775 |
| Chainlink | 0.722 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| LEO Token | -0.639 |
| Trust Wallet Token | -0.432 |
| Decred | -0.390 |
| Internet Computer | -0.248 |
| Official Trump | -0.236 |
A Stacy árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.410 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.338 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Stacy eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Stacy eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Stacy egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



