Az eszköz technikailag konstruktívnak tűnik, de az aktuális belépési minőség nem tökéletes.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
Force támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0001851 - €0.0001955 | |
| Támasz 2 | €0.0001770 - €0.0001831 | |
| Támasz 3 | €0.0001704 - €0.0001717 | |
| Támasz 4 | €0.0001612 - €0.0001632 | |
| Ellenállás 1 | €0.0002144 - €0.0002156 | |
| Ellenállás 2 | €0.0005893 - €0.0005917 |
FRC áttöri az ellenállási zónát €0.0002144 - €0.0002156 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0005893 - €0.0005917 felé terelné.
FRC elveszíti a támaszzónát €0.0001851 - €0.0001955 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0001770 - €0.0001831 felé.
FRC továbbra is €0.0001955 és €0.0002144 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0001993 | Bullish | FRC az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.0001938 | Bullish | FRC továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.0002029 | Bullish | FRC az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0002579 | Bearish | FRC a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 76.21 | Túlvett | Az RSI (14) emelkedett, 76.21 értéken áll, ami arra utal, hogy a felfelé irányuló momentum túlnyúlhat. |
| Stoch RSI (14) | 6.05 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 6.05 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | 0.0₅4539 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 0.4563% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0002098 | Bullish | Az ár a volumen-súlyozott átlag felett van. |
| Commodity Channel Index (20) | 35.93 | Semleges | A CCI (20) 35.93 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₅9768 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₅9768 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -77.87 | Semleges | A Williams Percent Range (14) -77.87 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₅1100 | Bullish | A Bull Bear Power (13) pozitív, €0.0₅1100 értéken, ami arra utal, hogy a vevők irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 55.34 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 55.34 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0002124 | Bearish | FRC a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0002026 | Bullish | FRC az Ichimoku bázisvonal felett kereskedik, ami támogatja a bullish struktúrát. |
Az elmúlt 7 napban a Force árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Sky (SKY), OKB (OKB), Cronos (CRO), Raydium (RAY) and Pump.fun (PUMP) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a World Liberty Financial (WLFI), Basic Attention Token (BAT), Stacks (STX), LEO Token (LEO) and Pyth Network (PYTH) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Sky | 0.432 |
| OKB | 0.419 |
| Cronos | 0.414 |
| Raydium | 0.411 |
| Pump.fun | 0.410 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| World Liberty Financial | -0.336 |
| Basic Attention Token | -0.275 |
| Stacks | -0.239 |
| LEO Token | -0.196 |
| Pyth Network | -0.157 |
A Force árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.155 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.228 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Force eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Force eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Force egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



