A setup nagyon erősnek tűnik, széles körű technikai megerősítéssel, amely továbbra is támogatja az aktuális struktúrát.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
Shanghai Inu támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₁₀5981 - €0.0₁₀6154 | |
| Támasz 2 | €0.0₁₀5906 - €0.0₁₀5914 | |
| Támasz 3 | €0.0₁₀5781 - €0.0₁₀5847 | |
| Támasz 4 | €0.0₁₀5598 - €0.0₁₀5607 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₁₀6289 - €0.0₁₀6344 | |
| Ellenállás 2 | €0.0₁₀6494 - €0.0₁₀6503 | |
| Ellenállás 3 | €0.0₁₀6630 - €0.0₁₀6649 | |
| Ellenállás 4 | €0.0₁₀7423 - €0.0₁₀7433 |
SHANG áttöri az ellenállási zónát €0.0₁₀6289 - €0.0₁₀6344 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0₁₀6494 - €0.0₁₀6503 felé terelné.
SHANG elveszíti a támaszzónát €0.0₁₀5981 - €0.0₁₀6154 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₁₀5906 - €0.0₁₀5914 felé.
SHANG továbbra is €0.0₁₀6154 és €0.0₁₀6289 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₁₀6080 | Bullish | SHANG az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₁₀5379 | Bullish | SHANG továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.0₁₀5968 | Bullish | SHANG az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0₁₀5887 | Bullish | SHANG a 200 napos exponenciális átlag felett van, ami konstruktívan tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 54.81 | Semleges | Az RSI (14) 54.81 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 0.0₁₁5131 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 0.0₁₁5131 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | 0.0₁₂3070 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 0.1218% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0₁₀6166 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -48.57 | Semleges | A CCI (20) -48.57 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₁₃4867 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₁₃4867 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -67.58 | Semleges | A Williams Percent Range (14) -67.58 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja. |
| Bull Bear Power (13) | €-5.691e-14 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-5.691e-14 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 17.59 | Túladott | Az Ultimate Oscillator gyenge, 17.59 értéken áll, ami arra utal, hogy a több idősíkú lefelé irányuló momentum túlnyúlt lehet. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₁₀6159 | Bearish | SHANG a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₁₀6268 | Bearish | SHANG az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a Shanghai Inu árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Stellar (XLM), Pi Network (PI), Flare (FLR), Cronos (CRO) and Mantle (MNT) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Raydium (RAY), Optimism (OP), Celestia (TIA), Litecoin (LTC) and Immutable X (IMX) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Stellar | 0.651 |
| Pi Network | 0.570 |
| Flare | 0.569 |
| Cronos | 0.564 |
| Mantle | 0.553 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Raydium | -0.754 |
| Optimism | -0.708 |
| Celestia | -0.693 |
| Litecoin | -0.624 |
| Immutable X | -0.590 |
A Shanghai Inu árfolyama negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, -0.107 értékkel, valamint negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, -0.094 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Shanghai Inu eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Shanghai Inu eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Shanghai Inu egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



