Az eszköz technikailag konstruktívnak tűnik, de az aktuális belépési minőség nem tökéletes.
A jelenlegi Nyugodt oldalazás rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Sávkereskedés / átlaghoz való visszatérés. A piac kiegyensúlyozott és viszonylag nyugodt, ami inkább az átlaghoz való visszatérési viselkedést és a sávkereskedést jutalmazza, mint a kitörések hajszolását.
Sensay támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.00005775 - €0.00006332 | |
| Támasz 2 | €0.00004551 - €0.00005429 | |
| Ellenállás 1 | €0.00006561 - €0.00007078 | |
| Ellenállás 2 | €0.00007216 - €0.00008101 | |
| Ellenállás 3 | €0.0001320 - €0.0001360 | |
| Ellenállás 4 | €0.0001428 - €0.0001479 |
SNSY áttöri az ellenállási zónát €0.00006561 - €0.00007078 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.00007216 - €0.00008101 felé terelné.
SNSY elveszíti a támaszzónát €0.00005775 - €0.00006332 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.00004551 - €0.00005429 felé.
SNSY továbbra is €0.00006332 és €0.00006561 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00006303 | Bullish | SNSY az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.00008901 | Bearish | SNSY továbbra is a hosszú távú trendvonal alatt van. |
| EMA50 | €0.00006185 | Bullish | SNSY az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0001344 | Bearish | SNSY a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 54.78 | Semleges | Az RSI (14) 54.78 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 79.05 | Semleges | A Stoch RSI (14) 79.05 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum aktív, de még nem extrém. |
| MACD | -2.159e-7 | Bullish | A MACD a jelzővonala felett van. |
| ATR | 6.28% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.00006044 | Bullish | Az ár a volumen-súlyozott átlag felett van. |
| Commodity Channel Index (20) | 76.38 | Semleges | A CCI (20) 76.38 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₅1294 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₅1294 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -33.94 | Semleges | A Williams Percent Range (14) -33.94 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₅3519 | Bullish | A Bull Bear Power (13) pozitív, €0.0₅3519 értéken, ami arra utal, hogy a vevők irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 54.52 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 54.52 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00006784 | Bearish | SNSY a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00006190 | Bullish | SNSY az Ichimoku bázisvonal felett kereskedik, ami támogatja a bullish struktúrát. |
Az elmúlt 7 napban a Sensay árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a LEO Token (LEO), Basic Attention Token (BAT), TRON (TRX), Monero (XMR) and Injective (INJ) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Raydium (RAY), Hedera Hashgraph (HBAR), KuCoin Token (KCS), Quant (QNT) and Stellar (XLM) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| LEO Token | 0.917 |
| Basic Attention Token | 0.802 |
| TRON | 0.571 |
| Monero | 0.527 |
| Injective | 0.471 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Raydium | -0.817 |
| Hedera Hashgraph | -0.780 |
| KuCoin Token | -0.774 |
| Quant | -0.774 |
| Stellar | -0.769 |
A Sensay árfolyama negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, -0.350 értékkel, valamint negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, -0.477 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Sensay eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Sensay eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Sensay egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



