A trend és a momentum összhangban van, és az aktuális grafikon továbbra is konstruktív vételi setupot kínál.
A jelenlegi Volatilis bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Kövesd a trendet, de szigorítsd a kockázatkezelést. A szélesebb trend továbbra is bullish, de az ármozgások nagyobbak és kevésbé megbocsátók, ezért a felfelé mutató elfogultság megmarad, miközben a végrehajtásnak és a kockázatkezelésnek szigorúbbnak kell lennie.
savelucy támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₅3870 - €0.0₅3941 | |
| Támasz 2 | €0.0₅3785 - €0.0₅3857 | |
| Támasz 3 | €0.0₅3576 - €0.0₅3648 | |
| Támasz 4 | €0.0₅3332 - €0.0₅3526 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₅4783 - €0.0₅4911 | |
| Ellenállás 2 | €0.0₅5118 - €0.0₅5190 | |
| Ellenállás 3 | €0.0₅5283 - €0.0₅5354 | |
| Ellenállás 4 | €0.0₅5412 - €0.0₅5483 |
LUCY áttöri az ellenállási zónát €0.0₅4783 - €0.0₅4911 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0₅5118 - €0.0₅5190 felé terelné.
LUCY elveszíti a támaszzónát €0.0₅3870 - €0.0₅3941 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₅3785 - €0.0₅3857 felé.
LUCY továbbra is €0.0₅3941 és €0.0₅4783 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅3663 | Bullish | LUCY az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅3219 | Bullish | LUCY továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.0₅3589 | Bullish | LUCY az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0₅3566 | Bullish | LUCY a 200 napos exponenciális átlag felett van, ami konstruktívan tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 87.04 | Túlvett | Az RSI (14) emelkedett, 87.04 értéken áll, ami arra utal, hogy a felfelé irányuló momentum túlnyúlhat. |
| Stoch RSI (14) | 60.90 | Semleges | A Stoch RSI (14) 60.90 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum aktív, de még nem extrém. |
| MACD | 0.0₆1175 | Bullish | A MACD a jelzővonala felett van. |
| ATR | 1.80% | Volatilis | A volatilitás a 180 napos mediánja felett van. |
| VWMA | €0.0₅3837 | Bullish | Az ár a volumen-súlyozott átlag felett van. |
| Commodity Channel Index (20) | 119.72 | Bullish | A CCI (20) erős, 119.72 értéken áll, ami azt mutatja, hogy az ár jóval a friss átlaga felett kereskedik. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆2713 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₆2713 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -41.86 | Semleges | A Williams Percent Range (14) -41.86 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₆1500 | Bullish | A Bull Bear Power (13) pozitív, €0.0₆1500 értéken, ami arra utal, hogy a vevők irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 40.32 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 40.32 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅4044 | Bearish | LUCY a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅3922 | Bullish | LUCY az Ichimoku bázisvonal felett kereskedik, ami támogatja a bullish struktúrát. |
Az elmúlt 7 napban a savelucy árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Basic Attention Token (BAT), Celestia (TIA), StarkNet (STRK), Beldex (BDX) and Jupiter (JUP) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a OKB (OKB), Quant (QNT), Decred (DCR), XRP (XRP) and Litecoin (LTC) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Basic Attention Token | 0.575 |
| Celestia | 0.575 |
| StarkNet | 0.564 |
| Beldex | 0.553 |
| Jupiter | 0.457 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| OKB | -0.689 |
| Quant | -0.672 |
| Decred | -0.666 |
| XRP | -0.651 |
| Litecoin | -0.648 |
A savelucy árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.003 értékkel, valamint negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, -0.225 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a savelucy eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A savelucy eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a savelucy egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



