A setup enyhén pozitív elfogultságú, de a hozam/kockázat arány nem elég tiszta az agresszív lépésekhez.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
SafeCircle támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₅6111 - €0.0₅6156 | |
| Támasz 2 | €0.0₅4692 - €0.0₅4737 | |
| Támasz 3 | €0.0₅4577 - €0.0₅4613 | |
| Támasz 4 | €0.0₅4445 - €0.0₅4529 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₅6368 - €0.0₅6451 | |
| Ellenállás 2 | €0.0₅6609 - €0.0₅6645 | |
| Ellenállás 3 | €0.0₅6752 - €0.0₅6788 | |
| Ellenállás 4 | €0.0₅7038 - €0.0₅7083 |
SC áttöri az ellenállási zónát €0.0₅6368 - €0.0₅6451 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0₅6609 - €0.0₅6645 felé terelné.
SC elveszíti a támaszzónát €0.0₅6111 - €0.0₅6156 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₅4692 - €0.0₅4737 felé.
SC továbbra is €0.0₅6156 és €0.0₅6368 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅6266 | Bullish | SC az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅8352 | Bearish | SC továbbra is a hosszú távú trendvonal alatt van. |
| EMA50 | €0.0₅6349 | Bearish | SC az 50 napos exponenciális átlag alatt kereskedik, ami gyengíti a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0₅9570 | Bearish | SC a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 45.05 | Semleges | Az RSI (14) 45.05 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 0.00 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | 0.0₇7061 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 0.7109% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0₅6517 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -52.81 | Semleges | A CCI (20) -52.81 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₇6362 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₇6362 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -76.08 | Semleges | A Williams Percent Range (14) -76.08 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja. |
| Bull Bear Power (13) | €-1.228e-7 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-1.228e-7 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 33.09 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 33.09 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅6248 | Bullish | SC a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅6676 | Bearish | SC az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a SafeCircle árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Decred (DCR), TRON (TRX), JUST (JST), Gnosis (GNO) and Quant (QNT) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a NEAR Protocol (NEAR), Aptos (APT), Conflux (CFX), StarkNet (STRK) and Beldex (BDX) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Decred | 0.609 |
| TRON | 0.390 |
| JUST | 0.384 |
| Gnosis | 0.355 |
| Quant | 0.342 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| NEAR Protocol | -0.697 |
| Aptos | -0.689 |
| Conflux | -0.678 |
| StarkNet | -0.652 |
| Beldex | -0.646 |
A SafeCircle árfolyama negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, -0.188 értékkel, valamint negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, -0.090 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a SafeCircle eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A SafeCircle eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a SafeCircle egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



