A grafikon jelenleg vegyes képet mutat, ezért indokolt a türelem, hacsak nem jelenik meg jobb belépő.
A jelenlegi Nyugodt oldalazás rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Sávkereskedés / átlaghoz való visszatérés. A piac kiegyensúlyozott és viszonylag nyugodt, ami inkább az átlaghoz való visszatérési viselkedést és a sávkereskedést jutalmazza, mint a kitörések hajszolását.
SAFE támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.00001417 - €0.00001510 | |
| Támasz 2 | €0.00001305 - €0.00001351 | |
| Ellenállás 1 | €0.00001649 - €0.00001674 | |
| Ellenállás 2 | €0.00001696 - €0.00001746 | |
| Ellenállás 3 | €0.00001774 - €0.00001800 |
SAFE áttöri az ellenállási zónát €0.00001649 - €0.00001674 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.00001696 - €0.00001746 felé terelné.
SAFE elveszíti a támaszzónát €0.00001417 - €0.00001510 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.00001305 - €0.00001351 felé.
SAFE továbbra is €0.00001510 és €0.00001649 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00001724 | Bearish | SAFE az 50 napos átlag alatt kereskedik. |
| SMA200 | €0.00001421 | Bullish | SAFE továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.00001690 | Bearish | SAFE az 50 napos exponenciális átlag alatt kereskedik, ami gyengíti a friss trendet. |
| EMA200 | €0.00001652 | Bearish | SAFE a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 34.16 | Semleges | Az RSI (14) 34.16 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 0.00 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | -2.131e-7 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 1.98% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.00001747 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -162.47 | Bearish | A CCI (20) gyenge, -162.47 értéken áll, ami azt mutatja, hogy az ár jóval a friss átlaga alatt kereskedik. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-6.122e-7 | Bearish | Az Awesome Oscillator nulla alatt van, €-6.122e-7 értéken, ami támogatja a bearish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -99.53 | Túladott | A Williams Percent Range (14) a friss sávja alja közelében van, -99.53 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €-5.691e-7 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-5.691e-7 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 29.01 | Túladott | Az Ultimate Oscillator gyenge, 29.01 értéken áll, ami arra utal, hogy a több idősíkú lefelé irányuló momentum túlnyúlt lehet. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00001618 | Bullish | SAFE a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00001739 | Bearish | SAFE az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a SAFE árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Gram (prev. Toncoin) (GRAM), Jupiter (JUP), Cosmos (ATOM), Quant (QNT) and Immutable X (IMX) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Basic Attention Token (BAT), Stacks (STX), LEO Token (LEO), Monero (XMR) and Pyth Network (PYTH) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Gram (prev. Toncoin) | 0.889 |
| Jupiter | 0.861 |
| Cosmos | 0.861 |
| Quant | 0.846 |
| Immutable X | 0.842 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Basic Attention Token | -0.797 |
| Stacks | -0.670 |
| LEO Token | -0.665 |
| Monero | -0.606 |
| Pyth Network | -0.587 |
A SAFE árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.304 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.390 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a SAFE eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A SAFE eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a SAFE egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



