A jelenlegi setup gyenge vagy túl kockázatos ahhoz, hogy most vonzó vételként lehessen kezelni.
A jelenlegi Nyugodt medvepiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Maradj védekező, és várj megerősítésre. A piac gyenge, de nincs pánikszerű volatilitás, ami általában védekező hozzáállást, az agresszív belépők kerülését és a forduló egyértelműbb bizonyítékaira való várakozást indokol.
SAFE(AnWang) támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €1.59 - €1.63 | |
| Támasz 2 | €1.41 - €1.45 | |
| Támasz 3 | €1.23 - €1.36 | |
| Támasz 4 | €1.17 - €1.22 | |
| Ellenállás 1 | €1.68 - €1.71 | |
| Ellenállás 2 | €1.74 - €1.78 | |
| Ellenállás 3 | €1.78 - €1.82 | |
| Ellenállás 4 | €1.83 - €1.87 |
SAFE áttöri az ellenállási zónát €1.68 - €1.71 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €1.74 - €1.78 felé terelné.
SAFE elveszíti a támaszzónát €1.59 - €1.63 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €1.41 - €1.45 felé.
SAFE továbbra is €1.63 és €1.68 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €1.72 | Bearish | SAFE az 50 napos átlag alatt kereskedik. |
| SMA200 | €1.85 | Bearish | SAFE továbbra is a hosszú távú trendvonal alatt van. |
| EMA50 | €1.77 | Bearish | SAFE az 50 napos exponenciális átlag alatt kereskedik, ami gyengíti a friss trendet. |
| EMA200 | €1.88 | Bearish | SAFE a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 32.87 | Semleges | Az RSI (14) 32.87 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 0.00 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | -0.03613 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 1.86% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €1.91 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -113.54 | Bearish | A CCI (20) gyenge, -113.54 értéken áll, ami azt mutatja, hogy az ár jóval a friss átlaga alatt kereskedik. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-0.1436 | Bearish | Az Awesome Oscillator nulla alatt van, €-0.1436 értéken, ami támogatja a bearish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -100.00 | Túladott | A Williams Percent Range (14) a friss sávja alja közelében van, -100.00 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €-0.1020 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-0.1020 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 15.07 | Túladott | Az Ultimate Oscillator gyenge, 15.07 értéken áll, ami arra utal, hogy a több idősíkú lefelé irányuló momentum túlnyúlt lehet. |
| Hull Moving Average (9) | €1.65 | Bullish | SAFE a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €1.88 | Bearish | SAFE az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a SAFE(AnWang) árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Decred (DCR), Quant (QNT), Sun Token (SUN), Raydium (RAY) and Pump.fun (PUMP) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Basic Attention Token (BAT), Beldex (BDX), Stacks (STX), Tezos (XTZ) and Injective (INJ) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Decred | 0.942 |
| Quant | 0.800 |
| Sun Token | 0.794 |
| Raydium | 0.794 |
| Pump.fun | 0.781 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Basic Attention Token | -0.936 |
| Beldex | -0.912 |
| Stacks | -0.835 |
| Tezos | -0.782 |
| Injective | -0.765 |
A SAFE(AnWang) árfolyama negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, -0.029 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.137 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a SAFE(AnWang) eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A SAFE(AnWang) eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a SAFE(AnWang) egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



