A setup nagyon erősnek tűnik, széles körű technikai megerősítéssel, amely továbbra is támogatja az aktuális struktúrát.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
RGAMES támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.00001401 - €0.00001418 | |
| Támasz 2 | €0.00001382 - €0.00001400 | |
| Támasz 3 | €0.00001353 - €0.00001371 | |
| Támasz 4 | €0.00001293 - €0.00001310 | |
| Ellenállás 1 | €0.00001476 - €0.00001517 | |
| Ellenállás 2 | €0.00001536 - €0.00001559 | |
| Ellenállás 3 | €0.00001596 - €0.00001619 | |
| Ellenállás 4 | €0.00001714 - €0.00001737 |
RGAME áttöri az ellenállási zónát €0.00001476 - €0.00001517 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.00001536 - €0.00001559 felé terelné.
RGAME elveszíti a támaszzónát €0.00001401 - €0.00001418 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.00001382 - €0.00001400 felé.
RGAME továbbra is €0.00001418 és €0.00001476 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00001414 | Bullish | RGAME az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.00001251 | Bullish | RGAME továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.00001394 | Bullish | RGAME az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.00002298 | Bearish | RGAME a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 46.60 | Semleges | Az RSI (14) 46.60 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 8.25 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 8.25 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | 0.0₇5885 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 1.24% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.00001457 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -82.95 | Semleges | A CCI (20) -82.95 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-7.604e-8 | Bearish | Az Awesome Oscillator nulla alatt van, €-7.604e-8 értéken, ami támogatja a bearish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -78.30 | Semleges | A Williams Percent Range (14) -78.30 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja. |
| Bull Bear Power (13) | €-1.741e-7 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-1.741e-7 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 49.62 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 49.62 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00001414 | Bullish | RGAME a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00001474 | Bearish | RGAME az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a RGAMES árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Canton (CC), BitTorrent (BTT), Bitget Token (BGB), Ethereum (ETH) and Polygon Ecosystem Token (POL) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Pyth Network (PYTH), LEO Token (LEO), TRON (TRX), Monero (XMR) and JUST (JST) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Canton | 0.803 |
| BitTorrent | 0.798 |
| Bitget Token | 0.785 |
| Ethereum | 0.742 |
| Polygon Ecosystem Token | 0.739 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Pyth Network | -0.397 |
| LEO Token | -0.299 |
| TRON | -0.291 |
| Monero | -0.023 |
| JUST | 0.070 |
A RGAMES árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.399 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.425 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a RGAMES eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A RGAMES eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a RGAMES egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



