| Aktuális ár | €0.001010 |
|---|---|
| Ár-előrejelzés | €0.0005519 (-45.37%) |
| Zöld napok | 12 / 30 (40%) |
| 50 napos SMA | €0.004817 |
| 200 napos SMA | €0.005030 |
| Volatilitás | 36.76% (Rendkívül magas) |
| Fear & Greed Index | 78 (Extreme Greed) |
| Hangulat | bearish |
| 14 napos RSI | 24.86 (Túladott) |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| SMA 3 | €0.002423 | ELADÁS |
| SMA 5 | €0.002034 | ELADÁS |
| SMA 10 | €0.002620 | ELADÁS |
| SMA 21 | €0.004589 | ELADÁS |
| SMA 50 | €0.004817 | ELADÁS |
| SMA 100 | €0.003993 | ELADÁS |
| SMA 200 | €0.005030 | ELADÁS |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| EMA 3 | €0.004365 | ELADÁS |
| EMA 5 | €0.004501 | ELADÁS |
| EMA 10 | €0.004202 | ELADÁS |
| EMA 21 | €0.003718 | ELADÁS |
| EMA 50 | €0.003516 | ELADÁS |
| EMA 100 | €0.004008 | ELADÁS |
| EMA 200 | €0.005173 | ELADÁS |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| SMA 21 | €-1.23 | VÉTEL |
| SMA 50 | €-0.7756 | VÉTEL |
| SMA 100 | €-0.4047 | VÉTEL |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| EMA 21 | €0.004625 | ELADÁS |
| EMA 50 | €0.006256 | ELADÁS |
| EMA 100 | €0.005241 | ELADÁS |
Az oszcillátor olyan technikai elemzési eszköz, amely két szélső érték között alsó és felső sávokat hoz létre, majd ezek között ingadozó trendindikátort épít fel. A kereskedők a trendindikátor segítségével rövid távú túlvett vagy túladott állapotokat azonosítanak.
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| RSI (14) | 12.98 | VÉTEL |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | VÉTEL |
| Stochastic Fast (14) | 1.55 | VÉTEL |
| Commodity Channel Index (20) | 66.67 | SEMLEGES |
| Average Directional Index (14) | 73.07 | VÉTEL |
| Awesome Oscillator (5, 34) | -0.00 | SEMLEGES |
| Momentum (10) | -0.00 | SEMLEGES |
| MACD (12, 26) | -0.00 | SEMLEGES |
| Williams Percent Range (14) | -98.45 | VÉTEL |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 8.30 | VÉTEL |
| VWMA (10) | 0.00 | ELADÁS |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | VÉTEL |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.04 | SEMLEGES |
A mai klasszikus pivot pont (P1) €0.001210 értéke alapján a ReSource Protocol támaszszintjei €0.0006687, €0.0003270, a legerősebb pedig €-0.0002142. Hasonlóképpen a ReSource Protocol ellenállási szintjei €0.001552, €0.002093 és €0.002434.
| # | Ár | Erősség |
|---|---|---|
| S1 | €0.0006687 | |
| S2 | €0.0003270 | |
| S3 | €-0.0002142 |
| # | Ár | Erősség |
|---|---|---|
| R1 | €0.001552 | |
| R2 | €0.002093 | |
| R3 | €0.002434 |
Előrejelzéseink historikus adatokon, technikai indikátorokon és piaci hangulaton alapulnak. Bár irányadó betekintést nyújtanak, a tényleges árfolyamok előre nem látható piaci események miatt eltérhetnek.
Számos eszközt használunk, többek között SMA-t, EMA-t, RSI-t, MACD-t, sztochasztikus oszcillátorokat és pivot pontokat, hogy megbízható árfolyam-előrejelzéseket készítsünk.
Az olyan mozgóátlagok, mint az 50 napos és a 200 napos SMA, segítenek kisimítani az árfolyamadatokat és azonosítani a trendeket. Az ezen átlagok feletti árfolyam gyakran bullish lendületet jelez.
A SOURCE árfolyam-előrejelzése naponta frissül, mert valós idejű adatokra támaszkodik. Ahogy a piaci körülmények változnak – például az árfolyammozgások, a kereskedési volumen vagy a technikai indikátorok változásai –, a modell módosítja előrejelzését, hogy tükrözze a legfrissebb trendeket és hangulatot. Ez biztosítja, hogy az előrejelzések relevánsak és pontosak maradjanak a gyorsan változó kriptopiacon.
Az oldal napi és havi ROI-becsléseket, bullish/bearish címkéket, technikai elemzést és befektetési kalkulátort kínál a long vagy short stratégiák megtervezéséhez. Ugyanakkor az előrejelzési adatainkat – és általában minden előrejelzési adatot – fenntartásokkal érdemes kezelni. A piaci árfolyamok előrejelzése köztudottan nehéz, és egyetlen modellt sem szabad tévedhetetlennek tekinteni.



