| Aktuális ár | €2.30 |
|---|---|
| Ár-előrejelzés | €2.77 (21.15%) |
| Zöld napok | 15 / 30 (50%) |
| 50 napos SMA | €2.20 |
| 200 napos SMA | €1.77 |
| Volatilitás | 10.81% (Nagyon magas) |
| Fear & Greed Index | 63 (Greed) |
| Hangulat | neutral |
| 14 napos RSI | 48.36 (Semleges) |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| SMA 3 | €2.44 | ELADÁS |
| SMA 5 | €2.56 | ELADÁS |
| SMA 10 | €2.40 | ELADÁS |
| SMA 21 | €2.42 | ELADÁS |
| SMA 50 | €2.20 | VÉTEL |
| SMA 100 | €1.81 | VÉTEL |
| SMA 200 | €1.77 | VÉTEL |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| EMA 3 | €2.40 | ELADÁS |
| EMA 5 | €2.44 | ELADÁS |
| EMA 10 | €2.44 | ELADÁS |
| EMA 21 | €2.40 | ELADÁS |
| EMA 50 | €2.22 | VÉTEL |
| EMA 100 | €2.02 | VÉTEL |
| EMA 200 | €1.88 | VÉTEL |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| SMA 21 | €1.96 | VÉTEL |
| SMA 50 | €1.83 | VÉTEL |
| SMA 100 | €1.39 | VÉTEL |
| SMA 200 | €0.9666 | VÉTEL |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| EMA 21 | €1.98 | VÉTEL |
| EMA 50 | €1.75 | VÉTEL |
| EMA 100 | €1.50 | VÉTEL |
| EMA 200 | €1.27 | VÉTEL |
Az oszcillátor olyan technikai elemzési eszköz, amely két szélső érték között alsó és felső sávokat hoz létre, majd ezek között ingadozó trendindikátort épít fel. A kereskedők a trendindikátor segítségével rövid távú túlvett vagy túladott állapotokat azonosítanak.
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| RSI (14) | 48.36 | SEMLEGES |
| Stoch RSI (14) | 19.24 | VÉTEL |
| Stochastic Fast (14) | 32.88 | SEMLEGES |
| Commodity Channel Index (20) | -59.88 | SEMLEGES |
| Average Directional Index (14) | 19.21 | SEMLEGES |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.22 | SEMLEGES |
| Momentum (10) | -0.03 | SEMLEGES |
| MACD (12, 26) | -0.02 | SEMLEGES |
| Williams Percent Range (14) | -67.12 | SEMLEGES |
| Bull Bear Power (13) | -0.37 | SEMLEGES |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 51.95 | SEMLEGES |
| VWMA (10) | 2.68 | ELADÁS |
| Hull Moving Average (9) | 3.12 | ELADÁS |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 2.89 | SEMLEGES |
A mai klasszikus pivot pont (P1) €2.28 értéke alapján a Railgun támaszszintjei €2.15, €2.00, a legerősebb pedig €1.87. Hasonlóképpen a Railgun ellenállási szintjei €2.42, €2.55 és €2.70.
| # | Ár | Erősség |
|---|---|---|
| S1 | €2.15 | |
| S2 | €2.00 | |
| S3 | €1.87 |
| # | Ár | Erősség |
|---|---|---|
| R1 | €2.42 | |
| R2 | €2.55 | |
| R3 | €2.70 |
Előrejelzéseink historikus adatokon, technikai indikátorokon és piaci hangulaton alapulnak. Bár irányadó betekintést nyújtanak, a tényleges árfolyamok előre nem látható piaci események miatt eltérhetnek.
Számos eszközt használunk, többek között SMA-t, EMA-t, RSI-t, MACD-t, sztochasztikus oszcillátorokat és pivot pontokat, hogy megbízható árfolyam-előrejelzéseket készítsünk.
Az olyan mozgóátlagok, mint az 50 napos és a 200 napos SMA, segítenek kisimítani az árfolyamadatokat és azonosítani a trendeket. Az ezen átlagok feletti árfolyam gyakran bullish lendületet jelez.
A RAIL árfolyam-előrejelzése naponta frissül, mert valós idejű adatokra támaszkodik. Ahogy a piaci körülmények változnak – például az árfolyammozgások, a kereskedési volumen vagy a technikai indikátorok változásai –, a modell módosítja előrejelzését, hogy tükrözze a legfrissebb trendeket és hangulatot. Ez biztosítja, hogy az előrejelzések relevánsak és pontosak maradjanak a gyorsan változó kriptopiacon.
Az oldal napi és havi ROI-becsléseket, bullish/bearish címkéket, technikai elemzést és befektetési kalkulátort kínál a long vagy short stratégiák megtervezéséhez. Ugyanakkor az előrejelzési adatainkat – és általában minden előrejelzési adatot – fenntartásokkal érdemes kezelni. A piaci árfolyamok előrejelzése köztudottan nehéz, és egyetlen modellt sem szabad tévedhetetlennek tekinteni.



