Kép erről: PREDIC
PREDICPredicTools
€0.0002516
0.11%
1D

PredicTools ár-előrejelzés

5 napos előrejelzés
€0.0001932
1 hónapos előrejelzés
€0.0001885
3 hónapos előrejelzés
Zárolva
6 hónapos előrejelzés
Zárolva
1 éves előrejelzés
Zárolva
2030-as előrejelzés
Zárolva
Aktuális ár€0.0002516
Ár-előrejelzés
€0.0001885 (-25.08%)
Zöld napok
2 / 14 (14%)
50 napos SMA
200 napos SMA
Volatilitás
% (Nagyon alacsony)
Fear & Greed Index
16 (Extreme Fear)
Hangulat
bearish
14 napos RSI
0.00 (Túladott)
Előrejelzésünk szerint PredicTools értéke -25.08% mértékben csökkenni fog, és Mar 1, 2026 időpontra eléri a(z) €0.0001885 szintet. Technikai elemzésünk bearish piaci kilátást mutat, amit a Fear & Greed Index 16 (Extreme Fear) értéke is alátámaszt. Az elmúlt 30 napban PredicTools 2/14 (14%) zöld napot ért el, és % árvolatilitást mutatott.
Befektetési kalkulátor
Befektetés
€0.00
Ha ma €10,000 összeget fektetsz be ebbe: PREDIC, és Nov 16, 2026 dátumig tartod, előrejelzésünk szerint akár €0.00 potenciális profitot érhetsz el, ami `$` ROI-t jelent a következő 0 nap során.
Felelősségi nyilatkozat: Ez nem befektetési tanácsadás. A megadott információk kizárólag általános tájékoztatási célokat szolgálnak. Az ezen az oldalon közzétett információk, anyagok, szolgáltatások és egyéb tartalmak egyike sem minősül felhívásnak, ajánlásnak, jóváhagyásnak, illetve pénzügyi, befektetési vagy egyéb tanácsnak. Bármilyen befektetési döntés meghozatala előtt kérj független szakmai konzultációt jogi, pénzügyi és adózási tanácsadás formájában.
Rövid távú PredicTools árfolyamcélok
DátumElőrejelzésPotenciális ROI
Jan 31, 2026
€0.0002516
0.00%
Feb 1, 2026
€0.0002257
10.30%
Feb 2, 2026
€0.0002074
17.56%
Feb 3, 2026
€0.0001983
21.17%
Feb 4, 2026
€0.0001932
23.20%
Hosszú távú PredicTools árfolyam-előrejelzés
HónapMin. árÁtlagárMax. árPotenciális ROI
Sep 2026€0.0001757€0.0001997€0.00025160.00%
Oct 2026€0.0001908€0.0001976€0.0002041-18.85%
Nov 2026€0.0001879€0.0001940€0.0002026-19.47%
Dec 2026€0.0001729€0.0001834€0.0001916-23.82%
PredicTools's 50 napos és 200 napos egyszerű mozgóátlagok, valamint 14 napos relatív erősség index - RSI (14)
PredicTools Technikai elemzés
Napi egyszerű mozgóátlag (SMA)
IdőszakÉrtékJelzés
SMA 3€0.001423ELADÁS
Napi exponenciális mozgóátlag (EMA)
IdőszakÉrtékJelzés
EMA 3€0.002775ELADÁS
Heti egyszerű mozgóátlag (SMA)
IdőszakÉrtékJelzés
Heti exponenciális mozgóátlag (EMA)
IdőszakÉrtékJelzés
PredicTools oszcillátorok

Az oszcillátor olyan technikai elemzési eszköz, amely két szélső érték között alsó és felső sávokat hoz létre, majd ezek között ingadozó trendindikátort épít fel. A kereskedők a trendindikátor segítségével rövid távú túlvett vagy túladott állapotokat azonosítanak.

IdőszakÉrtékJelzés
RSI (14)SEMLEGES
Stoch RSI (14)SEMLEGES
Stochastic Fast (14)SEMLEGES
Commodity Channel Index (20)SEMLEGES
Average Directional Index (14)SEMLEGES
Awesome Oscillator (5, 34)SEMLEGES
Momentum (10)-0.00SEMLEGES
MACD (12, 26)SEMLEGES
Williams Percent Range (14)SEMLEGES
Ultimate Oscillator (7, 14, 28)SEMLEGES
VWMA (10)0.00ELADÁS
Hull Moving Average (9)0.00VÉTEL
Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26)SEMLEGES
PredicTools kulcsfontosságú árfolyamszintek

A mai klasszikus pivot pont (P1) €0.0002516 értéke alapján a PredicTools támaszszintjei €0.0002515, €0.0002515, a legerősebb pedig €0.0002514. Hasonlóképpen a PredicTools ellenállási szintjei €0.0002516, €0.0002517 és €0.0002518.

#ÁrErősség
S1€0.0002515
S2€0.0002515
S3€0.0002514
#ÁrErősség
R1€0.0002516
R2€0.0002517
R3€0.0002518

PREDIC Árfolyam-előrejelzési GYIK

Előrejelzéseink historikus adatokon, technikai indikátorokon és piaci hangulaton alapulnak. Bár irányadó betekintést nyújtanak, a tényleges árfolyamok előre nem látható piaci események miatt eltérhetnek.

Számos eszközt használunk, többek között SMA-t, EMA-t, RSI-t, MACD-t, sztochasztikus oszcillátorokat és pivot pontokat, hogy megbízható árfolyam-előrejelzéseket készítsünk.

Az olyan mozgóátlagok, mint az 50 napos és a 200 napos SMA, segítenek kisimítani az árfolyamadatokat és azonosítani a trendeket. Az ezen átlagok feletti árfolyam gyakran bullish lendületet jelez.

A PREDIC árfolyam-előrejelzése naponta frissül, mert valós idejű adatokra támaszkodik. Ahogy a piaci körülmények változnak – például az árfolyammozgások, a kereskedési volumen vagy a technikai indikátorok változásai –, a modell módosítja előrejelzését, hogy tükrözze a legfrissebb trendeket és hangulatot. Ez biztosítja, hogy az előrejelzések relevánsak és pontosak maradjanak a gyorsan változó kriptopiacon.

Az oldal napi és havi ROI-becsléseket, bullish/bearish címkéket, technikai elemzést és befektetési kalkulátort kínál a long vagy short stratégiák megtervezéséhez. Ugyanakkor az előrejelzési adatainkat – és általában minden előrejelzési adatot – fenntartásokkal érdemes kezelni. A piaci árfolyamok előrejelzése köztudottan nehéz, és egyetlen modellt sem szabad tévedhetetlennek tekinteni.

A CoinCheckup kriptovalutaár-követője
Kövess könnyedén több mint 40 000 kriptoárat valós időben.
Google Play Store link
4.3 • 10,000+ Értékelések
Kép a mobilalkalmazásról