A jelenlegi setup gyenge vagy túl kockázatos ahhoz, hogy most vonzó vételként lehessen kezelni.
A jelenlegi Nyugodt medvepiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Maradj védekező, és várj megerősítésre. A piac gyenge, de nincs pánikszerű volatilitás, ami általában védekező hozzáállást, az agresszív belépők kerülését és a forduló egyértelműbb bizonyítékaira való várakozást indokol.
Pnut's Sister támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₅4592 - €0.0₅4663 | |
| Támasz 2 | €0.0₅4358 - €0.0₅4487 | |
| Támasz 3 | €0.0₅3937 - €0.0₅4008 | |
| Támasz 4 | €0.0₅3777 - €0.0₅3847 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₅4788 - €0.0₅4859 | |
| Ellenállás 2 | €0.0₅5278 - €0.0₅5350 | |
| Ellenállás 3 | €0.0₅5425 - €0.0₅5539 | |
| Ellenállás 4 | €0.0₅5573 - €0.0₅5676 |
CHLOE áttöri az ellenállási zónát €0.0₅4788 - €0.0₅4859 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0₅5278 - €0.0₅5350 felé terelné.
CHLOE elveszíti a támaszzónát €0.0₅4592 - €0.0₅4663 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₅4358 - €0.0₅4487 felé.
CHLOE továbbra is €0.0₅4663 és €0.0₅4788 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅5880 | Bearish | CHLOE az 50 napos átlag alatt kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅5137 | Bearish | CHLOE továbbra is a hosszú távú trendvonal alatt van. |
| EMA50 | €0.0₅5621 | Bearish | CHLOE az 50 napos exponenciális átlag alatt kereskedik, ami gyengíti a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0₅6275 | Bearish | CHLOE a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 7.34 | Túladott | Az RSI (14) nyomott, 7.34 értéken áll, ami arra utal, hogy a lefelé irányuló momentum kifulladhat. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 0.00 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | -2.475e-7 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 1.49% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0₅4909 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -211.61 | Bearish | A CCI (20) gyenge, -211.61 értéken áll, ami azt mutatja, hogy az ár jóval a friss átlaga alatt kereskedik. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-5.792e-7 | Bearish | Az Awesome Oscillator nulla alatt van, €-5.792e-7 értéken, ami támogatja a bearish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -83.16 | Túladott | A Williams Percent Range (14) a friss sávja alja közelében van, -83.16 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €-3.732e-7 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-3.732e-7 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 18.70 | Túladott | Az Ultimate Oscillator gyenge, 18.70 értéken áll, ami arra utal, hogy a több idősíkú lefelé irányuló momentum túlnyúlt lehet. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅5179 | Bearish | CHLOE a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅5452 | Bearish | CHLOE az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a Pnut's Sister árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Tezos (XTZ), Cronos (CRO), Pi Network (PI), Polkadot (DOT) and The Graph (GRT) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Quant (QNT), Ethena (ENA), Dash (DASH), JUST (JST) and SPX6900 (SPX) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Tezos | 0.756 |
| Cronos | 0.708 |
| Pi Network | 0.703 |
| Polkadot | 0.673 |
| The Graph | 0.671 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Quant | -0.431 |
| Ethena | -0.423 |
| Dash | -0.204 |
| JUST | -0.156 |
| SPX6900 | -0.089 |
A Pnut's Sister árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.452 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.438 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Pnut's Sister eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Pnut's Sister eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Pnut's Sister egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



