A setupból hiányzik az erős megerősítés, és elég kockázatot hordoz ahhoz, hogy a jelenlegi szinteken óvatosságot indokoljon.
A jelenlegi Nyugodt medvepiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Maradj védekező, és várj megerősítésre. A piac gyenge, de nincs pánikszerű volatilitás, ami általában védekező hozzáállást, az agresszív belépők kerülését és a forduló egyértelműbb bizonyítékaira való várakozást indokol.
pennystocks támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₅2663 - €0.0₅2673 | |
| Támasz 2 | €0.0₅2380 - €0.0₅2390 | |
| Támasz 3 | €0.0₅2309 - €0.0₅2320 | |
| Támasz 4 | €0.0₅2261 - €0.0₅2271 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₅2898 - €0.0₅2908 | |
| Ellenállás 2 | €0.0₅2940 - €0.0₅2950 | |
| Ellenállás 3 | €0.0₅3060 - €0.0₅3070 | |
| Ellenállás 4 | €0.0₅3136 - €0.0₅3146 |
PENNYSTOCK áttöri az ellenállási zónát €0.0₅2898 - €0.0₅2908 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0₅2940 - €0.0₅2950 felé terelné.
PENNYSTOCK elveszíti a támaszzónát €0.0₅2663 - €0.0₅2673 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₅2380 - €0.0₅2390 felé.
PENNYSTOCK továbbra is €0.0₅2673 és €0.0₅2898 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅2908 | Bearish | PENNYSTOCK az 50 napos átlag alatt kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅2427 | Bullish | PENNYSTOCK továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.0₅2825 | Bearish | PENNYSTOCK az 50 napos exponenciális átlag alatt kereskedik, ami gyengíti a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0₅2782 | Bullish | PENNYSTOCK a 200 napos exponenciális átlag felett van, ami konstruktívan tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 37.59 | Semleges | Az RSI (14) 37.59 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 100.00 | Túlvett | A Stoch RSI (14) magas, 100.00 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli felső extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | -3.291e-8 | Bullish | A MACD a jelzővonala felett van. |
| ATR | 0.3651% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0₅2712 | Bullish | Az ár a volumen-súlyozott átlag felett van. |
| Commodity Channel Index (20) | -23.04 | Semleges | A CCI (20) -23.04 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-7.402e-8 | Bearish | Az Awesome Oscillator nulla alatt van, €-7.402e-8 értéken, ami támogatja a bearish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -17.28 | Túlvett | A Williams Percent Range (14) a friss sávja teteje közelében van, -17.28 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €-7.770e-9 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-7.770e-9 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 28.06 | Túladott | Az Ultimate Oscillator gyenge, 28.06 értéken áll, ami arra utal, hogy a több idősíkú lefelé irányuló momentum túlnyúlt lehet. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅2798 | Bullish | PENNYSTOCK a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅2806 | Bearish | PENNYSTOCK az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a pennystocks árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Flare (FLR), Terra Classic (LUNC), Filecoin (FIL), Pyth Network (PYTH) and Immutable X (IMX) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Monero (XMR), JUST (JST), Raydium (RAY), Curve DAO Token (CRV) and BitTorrent (BTT) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Flare | 0.829 |
| Terra Classic | 0.829 |
| Filecoin | 0.806 |
| Pyth Network | 0.796 |
| Immutable X | 0.783 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Monero | -0.652 |
| JUST | -0.614 |
| Raydium | -0.397 |
| Curve DAO Token | -0.375 |
| BitTorrent | -0.359 |
A pennystocks árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.411 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.315 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a pennystocks eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A pennystocks eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a pennystocks egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



