| Aktuális ár | €0.0₅4029 |
|---|---|
| Ár-előrejelzés | €0.0₅3018 (-25.08%) |
| Zöld napok | 28 / 30 (93%) |
| 50 napos SMA | €0.0₅3835 |
| 200 napos SMA | €0.0₅3260 |
| Volatilitás | 2.48% (Közepes) |
| Fear & Greed Index | 73 (Greed) |
| Hangulat | bullish |
| 14 napos RSI | 60.88 (Semleges) |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| SMA 3 | €0.0₅4026 | VÉTEL |
| SMA 5 | €0.0₅4018 | VÉTEL |
| SMA 10 | €0.0₅4045 | ELADÁS |
| SMA 21 | €0.0₅4036 | ELADÁS |
| SMA 50 | €0.0₅3835 | VÉTEL |
| SMA 100 | €0.0₅3339 | VÉTEL |
| SMA 200 | €0.0₅3260 | VÉTEL |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| EMA 3 | €0.0₅4027 | VÉTEL |
| EMA 5 | €0.0₅4027 | VÉTEL |
| EMA 10 | €0.0₅4033 | ELADÁS |
| EMA 21 | €0.0₅4005 | VÉTEL |
| EMA 50 | €0.0₅3803 | VÉTEL |
| EMA 100 | €0.0₅3566 | VÉTEL |
| EMA 200 | €0.0₅3761 | VÉTEL |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| SMA 21 | €0.0₅3263 | VÉTEL |
| SMA 50 | €0.0₅3848 | VÉTEL |
| SMA 100 | €0.0₅6748 | ELADÁS |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| EMA 21 | €0.0₅3607 | VÉTEL |
| EMA 50 | €0.0₅5485 | ELADÁS |
| EMA 100 | €0.00001449 | ELADÁS |
Az oszcillátor olyan technikai elemzési eszköz, amely két szélső érték között alsó és felső sávokat hoz létre, majd ezek között ingadozó trendindikátort épít fel. A kereskedők a trendindikátor segítségével rövid távú túlvett vagy túladott állapotokat azonosítanak.
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| RSI (14) | 60.88 | SEMLEGES |
| Stoch RSI (14) | 5.25 | VÉTEL |
| Stochastic Fast (14) | 36.64 | SEMLEGES |
| Commodity Channel Index (20) | 3.10 | SEMLEGES |
| Average Directional Index (14) | 55.16 | VÉTEL |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.00 | SEMLEGES |
| Momentum (10) | -0.00 | SEMLEGES |
| MACD (12, 26) | -0.00 | SEMLEGES |
| Williams Percent Range (14) | -63.36 | SEMLEGES |
| Bull Bear Power (13) | 0.00 | SEMLEGES |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 48.54 | SEMLEGES |
| VWMA (10) | 0.00 | ELADÁS |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | VÉTEL |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | SEMLEGES |
A mai klasszikus pivot pont (P1) €0.0₅4041 értéke alapján a Nvidia Inu támaszszintjei €0.0₅4016, €0.0₅4004, a legerősebb pedig €0.0₅3978. Hasonlóképpen a Nvidia Inu ellenállási szintjei €0.0₅4054, €0.0₅4079 és €0.0₅4091.
| # | Ár | Erősség |
|---|---|---|
| S1 | €0.0₅4016 | |
| S2 | €0.0₅4004 | |
| S3 | €0.0₅3978 |
| # | Ár | Erősség |
|---|---|---|
| R1 | €0.0₅4054 | |
| R2 | €0.0₅4079 | |
| R3 | €0.0₅4091 |
Előrejelzéseink historikus adatokon, technikai indikátorokon és piaci hangulaton alapulnak. Bár irányadó betekintést nyújtanak, a tényleges árfolyamok előre nem látható piaci események miatt eltérhetnek.
Számos eszközt használunk, többek között SMA-t, EMA-t, RSI-t, MACD-t, sztochasztikus oszcillátorokat és pivot pontokat, hogy megbízható árfolyam-előrejelzéseket készítsünk.
Az olyan mozgóátlagok, mint az 50 napos és a 200 napos SMA, segítenek kisimítani az árfolyamadatokat és azonosítani a trendeket. Az ezen átlagok feletti árfolyam gyakran bullish lendületet jelez.
A NINU árfolyam-előrejelzése naponta frissül, mert valós idejű adatokra támaszkodik. Ahogy a piaci körülmények változnak – például az árfolyammozgások, a kereskedési volumen vagy a technikai indikátorok változásai –, a modell módosítja előrejelzését, hogy tükrözze a legfrissebb trendeket és hangulatot. Ez biztosítja, hogy az előrejelzések relevánsak és pontosak maradjanak a gyorsan változó kriptopiacon.
Az oldal napi és havi ROI-becsléseket, bullish/bearish címkéket, technikai elemzést és befektetési kalkulátort kínál a long vagy short stratégiák megtervezéséhez. Ugyanakkor az előrejelzési adatainkat – és általában minden előrejelzési adatot – fenntartásokkal érdemes kezelni. A piaci árfolyamok előrejelzése köztudottan nehéz, és egyetlen modellt sem szabad tévedhetetlennek tekinteni.



