A setupból hiányzik az erős megerősítés, és elég kockázatot hordoz ahhoz, hogy a jelenlegi szinteken óvatosságot indokoljon.
A jelenlegi Nyugodt medvepiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Maradj védekező, és várj megerősítésre. A piac gyenge, de nincs pánikszerű volatilitás, ami általában védekező hozzáállást, az agresszív belépők kerülését és a forduló egyértelműbb bizonyítékaira való várakozást indokol.
NOTAI támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₆3570 - €0.0₆3600 | |
| Támasz 2 | €0.0₆3531 - €0.0₆3539 | |
| Támasz 3 | €0.0₆3387 - €0.0₆3395 | |
| Támasz 4 | €0.0₆3241 - €0.0₆3249 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₆3656 - €0.0₆3664 | |
| Ellenállás 2 | €0.0₆3823 - €0.0₆3846 | |
| Ellenállás 3 | €0.0₆4438 - €0.0₆4446 | |
| Ellenállás 4 | €0.0₆4963 - €0.0₆4970 |
NOTAI áttöri az ellenállási zónát €0.0₆3656 - €0.0₆3664 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0₆3823 - €0.0₆3846 felé terelné.
NOTAI elveszíti a támaszzónát €0.0₆3570 - €0.0₆3600 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₆3531 - €0.0₆3539 felé.
NOTAI továbbra is €0.0₆3600 és €0.0₆3656 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₆3579 | Bullish | NOTAI az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₆3901 | Bearish | NOTAI továbbra is a hosszú távú trendvonal alatt van. |
| EMA50 | €0.0₆3767 | Bearish | NOTAI az 50 napos exponenciális átlag alatt kereskedik, ami gyengíti a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0₅1162 | Bearish | NOTAI a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 47.12 | Semleges | Az RSI (14) 47.12 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 12.46 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 12.46 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | -9.023e-10 | Bullish | A MACD a jelzővonala felett van. |
| ATR | 0.2121% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0₆3658 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | 18.70 | Semleges | A CCI (20) 18.70 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₉9221 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₉9221 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -29.24 | Semleges | A Williams Percent Range (14) -29.24 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja. |
| Bull Bear Power (13) | €-9.525e-11 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-9.525e-11 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 41.21 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 41.21 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₆3639 | Bullish | NOTAI a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₆3628 | Bullish | NOTAI az Ichimoku bázisvonal felett kereskedik, ami támogatja a bullish struktúrát. |
Az elmúlt 7 napban a NOTAI árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a APENFT (NFT), Beldex (BDX), Gram (prev. Toncoin) (GRAM), Arbitrum (ARB) and XDC Network (XDC) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a VeChain (VET), Solana (SOL), Monero (XMR), Pi Network (PI) and Trust Wallet Token (TWT) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| APENFT | 0.944 |
| Beldex | 0.930 |
| Gram (prev. Toncoin) | 0.899 |
| Arbitrum | 0.882 |
| XDC Network | 0.870 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| VeChain | -0.866 |
| Solana | -0.782 |
| Monero | -0.749 |
| Pi Network | -0.740 |
| Trust Wallet Token | -0.727 |
A NOTAI árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.622 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.326 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a NOTAI eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A NOTAI eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a NOTAI egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



