| Aktuális ár | €0.0₅4894 |
|---|---|
| Ár-előrejelzés | €0.0₅3667 (-25.08%) |
| Zöld napok | 29 / 30 (97%) |
| 50 napos SMA | €0.0₅3948 |
| 200 napos SMA | €0.0₅3980 |
| Volatilitás | 3.73% (Közepes) |
| Fear & Greed Index | 74 (Greed) |
| Hangulat | bullish |
| 14 napos RSI | 95.20 (Túlvett) |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| SMA 3 | €0.0₅4612 | VÉTEL |
| SMA 5 | €0.0₅4408 | VÉTEL |
| SMA 10 | €0.0₅4255 | VÉTEL |
| SMA 21 | €0.0₅4175 | VÉTEL |
| SMA 50 | €0.0₅3948 | VÉTEL |
| SMA 100 | €0.0₅3634 | VÉTEL |
| SMA 200 | €0.0₅3980 | VÉTEL |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| EMA 3 | €0.0₅4703 | VÉTEL |
| EMA 5 | €0.0₅4539 | VÉTEL |
| EMA 10 | €0.0₅4359 | VÉTEL |
| EMA 21 | €0.0₅4216 | VÉTEL |
| EMA 50 | €0.0₅4012 | VÉTEL |
| EMA 100 | €0.0₅3926 | VÉTEL |
| EMA 200 | €0.0₅4586 | VÉTEL |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| SMA 21 | €0.0₅3822 | VÉTEL |
| SMA 50 | €0.0₅5226 | ELADÁS |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| EMA 21 | €0.0₅4180 | VÉTEL |
| EMA 50 | €0.0₅7577 | ELADÁS |
Az oszcillátor olyan technikai elemzési eszköz, amely két szélső érték között alsó és felső sávokat hoz létre, majd ezek között ingadozó trendindikátort épít fel. A kereskedők a trendindikátor segítségével rövid távú túlvett vagy túladott állapotokat azonosítanak.
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| RSI (14) | 95.20 | ELADÁS |
| Stoch RSI (14) | 100.00 | ELADÁS |
| Stochastic Fast (14) | 100.00 | ELADÁS |
| Commodity Channel Index (20) | 436.95 | ELADÁS |
| Average Directional Index (14) | 43.41 | VÉTEL |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.00 | SEMLEGES |
| Momentum (10) | 0.00 | SEMLEGES |
| MACD (12, 26) | 0.00 | SEMLEGES |
| Williams Percent Range (14) | 0.00 | SEMLEGES |
| Bull Bear Power (13) | 0.00 | SEMLEGES |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 94.84 | ELADÁS |
| VWMA (10) | 0.00 | VÉTEL |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | VÉTEL |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | SEMLEGES |
A mai klasszikus pivot pont (P1) €0.0₅4898 értéke alapján a More Passion támaszszintjei €0.0₅4822, €0.0₅4669, a legerősebb pedig €0.0₅4593. Hasonlóképpen a More Passion ellenállási szintjei €0.0₅5051, €0.0₅5127 és €0.0₅5280.
| # | Ár | Erősség |
|---|---|---|
| S1 | €0.0₅4822 | |
| S2 | €0.0₅4669 | |
| S3 | €0.0₅4593 |
| # | Ár | Erősség |
|---|---|---|
| R1 | €0.0₅5051 | |
| R2 | €0.0₅5127 | |
| R3 | €0.0₅5280 |
Előrejelzéseink historikus adatokon, technikai indikátorokon és piaci hangulaton alapulnak. Bár irányadó betekintést nyújtanak, a tényleges árfolyamok előre nem látható piaci események miatt eltérhetnek.
Számos eszközt használunk, többek között SMA-t, EMA-t, RSI-t, MACD-t, sztochasztikus oszcillátorokat és pivot pontokat, hogy megbízható árfolyam-előrejelzéseket készítsünk.
Az olyan mozgóátlagok, mint az 50 napos és a 200 napos SMA, segítenek kisimítani az árfolyamadatokat és azonosítani a trendeket. Az ezen átlagok feletti árfolyam gyakran bullish lendületet jelez.
A ENERGY árfolyam-előrejelzése naponta frissül, mert valós idejű adatokra támaszkodik. Ahogy a piaci körülmények változnak – például az árfolyammozgások, a kereskedési volumen vagy a technikai indikátorok változásai –, a modell módosítja előrejelzését, hogy tükrözze a legfrissebb trendeket és hangulatot. Ez biztosítja, hogy az előrejelzések relevánsak és pontosak maradjanak a gyorsan változó kriptopiacon.
Az oldal napi és havi ROI-becsléseket, bullish/bearish címkéket, technikai elemzést és befektetési kalkulátort kínál a long vagy short stratégiák megtervezéséhez. Ugyanakkor az előrejelzési adatainkat – és általában minden előrejelzési adatot – fenntartásokkal érdemes kezelni. A piaci árfolyamok előrejelzése köztudottan nehéz, és egyetlen modellt sem szabad tévedhetetlennek tekinteni.



