Az eszköz technikailag konstruktívnak tűnik, de az aktuális belépési minőség nem tökéletes.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
Master Baker támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₅5480 - €0.0₅5561 | |
| Támasz 2 | €0.0₅5160 - €0.0₅5246 | |
| Támasz 3 | €0.0₅4883 - €0.0₅4931 | |
| Támasz 4 | €0.0₅4756 - €0.0₅4804 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₅6004 - €0.0₅6052 | |
| Ellenállás 2 | €0.0₅6132 - €0.0₅6180 | |
| Ellenállás 3 | €0.0₅6410 - €0.0₅6459 | |
| Ellenállás 4 | €0.0₅7056 - €0.0₅7146 |
MBAKER áttöri az ellenállási zónát €0.0₅6004 - €0.0₅6052 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0₅6132 - €0.0₅6180 felé terelné.
MBAKER elveszíti a támaszzónát €0.0₅5480 - €0.0₅5561 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₅5160 - €0.0₅5246 felé.
MBAKER továbbra is €0.0₅5561 és €0.0₅6004 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅5764 | Bullish | MBAKER az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅4967 | Bullish | MBAKER továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.0₅5757 | Bullish | MBAKER az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0₅5706 | Bullish | MBAKER a 200 napos exponenciális átlag felett van, ami konstruktívan tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 37.72 | Semleges | Az RSI (14) 37.72 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 0.00 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | 0.0₇3629 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 0.8256% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0₅6224 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -170.15 | Bearish | A CCI (20) gyenge, -170.15 értéken áll, ami azt mutatja, hogy az ár jóval a friss átlaga alatt kereskedik. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-7.050e-8 | Bearish | Az Awesome Oscillator nulla alatt van, €-7.050e-8 értéken, ami támogatja a bearish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -94.49 | Túladott | A Williams Percent Range (14) a friss sávja alja közelében van, -94.49 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €-2.328e-7 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-2.328e-7 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 20.01 | Túladott | Az Ultimate Oscillator gyenge, 20.01 értéken áll, ami arra utal, hogy a több idősíkú lefelé irányuló momentum túlnyúlt lehet. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅5714 | Bullish | MBAKER a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅5986 | Bearish | MBAKER az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a Master Baker árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Decred (DCR), TRON (TRX), JUST (JST), Gnosis (GNO) and Monero (XMR) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a StarkNet (STRK), Conflux (CFX), Aerodrome Finance (AERO), Celestia (TIA) and Beldex (BDX) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Decred | 0.702 |
| TRON | 0.643 |
| JUST | 0.539 |
| Gnosis | 0.532 |
| Monero | 0.492 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| StarkNet | -0.898 |
| Conflux | -0.875 |
| Aerodrome Finance | -0.869 |
| Celestia | -0.862 |
| Beldex | -0.682 |
A Master Baker árfolyama negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, -0.055 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.081 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Master Baker eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Master Baker eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Master Baker egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



