Az eszköz technikailag továbbra is támogató képet mutat, több jelzés is tovább erősíti a setupot.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
Lormhole támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₅6829 - €0.0₅7394 | |
| Támasz 2 | €0.0₅5588 - €0.0₅6690 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₅9507 - €0.00001177 | |
| Ellenállás 2 | €0.00001200 - €0.00001257 | |
| Ellenállás 3 | €0.00001387 - €0.00001444 | |
| Ellenállás 4 | €0.00001446 - €0.00001503 | |
| Aktív 1 | €0.0₅7553 - €0.0₅8863 |
L áttöri az ellenállási zónát €0.0₅9507 - €0.00001177 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.00001200 - €0.00001257 felé terelné.
L elveszíti a támaszzónát €0.0₅6829 - €0.0₅7394 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₅5588 - €0.0₅6690 felé.
L továbbra is €0.0₅7394 és €0.0₅9507 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅8172 | Bullish | L az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅6595 | Bullish | L továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.0₅8101 | Bullish | L az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0₅7444 | Bullish | L a 200 napos exponenciális átlag felett van, ami konstruktívan tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 47.65 | Semleges | Az RSI (14) 47.65 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 22.45 | Semleges | A Stoch RSI (14) 22.45 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum aktív, de még nem extrém. |
| MACD | 0.0₆1936 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 5.16% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0₅8692 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -182.97 | Bearish | A CCI (20) gyenge, -182.97 értéken áll, ami azt mutatja, hogy az ár jóval a friss átlaga alatt kereskedik. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆2805 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₆2805 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -75.83 | Semleges | A Williams Percent Range (14) -75.83 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja. |
| Bull Bear Power (13) | €-4.423e-7 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-4.423e-7 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 44.83 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 44.83 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅8495 | Bearish | L a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅8646 | Bearish | L az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a Lormhole árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a TRON (TRX), Decred (DCR), Monero (XMR), Gnosis (GNO) and LEO Token (LEO) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a StarkNet (STRK), Aerodrome Finance (AERO), Beldex (BDX), Celestia (TIA) and Conflux (CFX) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| TRON | 0.775 |
| Decred | 0.765 |
| Monero | 0.621 |
| Gnosis | 0.603 |
| LEO Token | 0.585 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| StarkNet | -0.821 |
| Aerodrome Finance | -0.796 |
| Beldex | -0.768 |
| Celestia | -0.763 |
| Conflux | -0.716 |
A Lormhole árfolyama negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, -0.045 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.087 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Lormhole eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Lormhole eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Lormhole egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



